Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik azok a mozdulatsorok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a mozdulatsorok, amit ti lányok vonzonak tartotok egy pasinál?

Figyelt kérdés
Szóval köztudott,hogy mikor egy lány a hajába túr,megharapja a szája szélet az elégge nagy hatással van ránk.Ilyeneket keresek csak forditott helyzetben.....

2015. máj. 21. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megvakarod a terdedet a peniszeddel.
2015. máj. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

😀.... Érdekes .Ezen még nem gondolkoztam .,Idegen férfi ,akihez nem fűz semmi az nem lesz hatàssal ràm ...esetleg elkönyvelem magamban ,hogy jól néz ki .

Ellenben a pàrom ..Ő bàrmikor hatàssal van ràm . Imàdom mikor tusolàs utàn a szűk kis boxerében flangàl itthon ...Imàdom a bőre illatàt .Vagy amikor tényleg csak pihizni lefekszünk minden hàtsó szàndék nélkül ;) ,kiflipózban ...s hozzàmsimul ,érzem az egyre jobban éledő férfiassàgànak lüktetését ,na olyankor én is mindig làngra kapok . :)))) 33/N

2015. máj. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kivulallo ferfi tolem tancraperdulhet meteres farokkal akkor se fogom vonzonak talalni, ellenben amit az elittem szolo irt azokat en is miadom vagy mikor csak kicsit kozelebb huz barati tarsasagban, vagy megsimogatja a hatam, vagy ha ugy tvzunk hogy az olemben van a feje en meg simogatom vagy beleturok a hajaba ez egyszerre szexi es cuki :D

18/L

2015. máj. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom megfogalmazni,de nekem van, hogy a férfi járása is tetszik. Ha jó a testtartása,és úgy megy,valahogy határozottan :)

Egy szép mosoly,nézés, de ezeket sem tudnám leírni milyen legyen.

2015. máj. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
nem semmi,elvárják a 20 éves fiúktól,hogy tudják mi kell a nőnek mikor ők maguk se tudják
2015. máj. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
huh hát bármi, amitől a karján kidagadnak az erek, megfeszül... :3
2015. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Na az például nagyon tetszik , amikor lehajol jó erősen megfogja a szemetes zsákot és kiviszi végre , ha már 6X kértem a héten.

:P

2015. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja az is szexi ahogy mosogatnak :D
2015. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Focizás közben , amikor beletúrnak a hajukba , fekvőtámasz 😍😍 ( imádom nézni ahogy fekvőtámasz közben mozog a lapozkája ) mmm még a mosolygás .Talán az ami a legjobban hatással van a lányokra . :)
2016. dec. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!