Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek arról, ha a lány szex közben simogatja a p. nciját, izgatja a csiklóját? Ez nagyon gáz? Vagy izgat titeket? 25L

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 12:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én imádom 33F
2015. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Kérni is szoktam. 34/F
2015. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Imádom!

29F


Azért, mert ez egy bizonyos felszabadultságot jelez, ahol a nő szorongás nélkül a minőségre megy.

Amíg barátnőm szégyellős volt (jajj, kövér vagyok, jajj narancsbőr, jajj miminden), addig semmi ilyesmit nem csinált. Ma már egymásnak esünk, csak úgy özönlenek az orgazmusok és bizony ehhez magunkhoznyúlás is kell és ez így jó!

2015. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én volt hogy megkértem a páromat hogy csinálja nekem mikor hátulrol volt. Erre közölte hogy nem éri el. Ilyen lehetséges vagy csak nem érdekelte hogy nekem az ugy jo?(elsö szexuális élmények igy elég tapasztalatlan vagyok)
2015. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
24-es, igazából a pasival van egy hatalmas gond. Nem képes több dologra egyszerre figyelni, bármennyire is szeretne. :) Amugy kutyában még ha kényelmesen el is érné, nagyon ki kell tekerje a kezét, mert ugye oldalról körül, majd kézfej visszahajlít... Szóval körülményes na, és aztán még kétféle mozgást kellene összehangolva végeznie olyan helyzetben amiben a keze hamar el tud fáradni. Persze gyakorlással megoldható minden.
2015. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
izgat 37
2015. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!