Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, fesztiválokon szíveseb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fesztiválokon szívesebben bevállaltok egy éjszakás kalandokat?

Figyelt kérdés

Sok sztorit hallottam, most megyek életemben először egész hétre sátrazni többet között Volt fesztiválra is.

Ilyen fesztiválokon ti jobban bennevagytok az egy éjszakás kalandokban?

Minden nap mással, vagy egy nap több pasival is?

Hogy megy ez?

Köszi!



2015. máj. 18. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
én inkább benne voltam, mert abba a környezetbe senki se ismert, ittam is eleget, meg 1 hétig hadd csináljam ami jól esik.
2015. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

a k* rva "beállítottságú" lányok szerintem bárhol bevállalnak egyéjszakást... discoban vagy csak az utcán megismerkedve ha bejön nekik a pasi...


az egyetlen előnye a fesztiválnak hogy ott több ilyen lány van...

2015. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

ahhoz ,hogy ott dákóra húzz egy csajt 1 dolog kell, de az nagyon: -Szerencse!!!! hogy olyan nő jöjjön aki pont olyan állapotban van , és mivel nyilván nem te vagy legjóképűbb, legjobbfejebb pasi, kell az is ,hogy azt gondolja te vagy az (mert ugye bárkivel dugni akaró srácból végtelen van ezeken a helyeken, de bárkivel dugni akaró nőből már elenyésző) szóval szerencse, az kell, barátom.


-az esélyeidet javíthatod azzal, hogy addig kisportolod magad, szexy leszel, esetleg jóképű is vagy

-az is növeli az esélyed, ha jó a dumád

-ha bátor vagy

-$ és $ és $


Persze nem kötelező egyik sem, láttam én már mindenféle konstellációt :D

2015. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

én mondjuk nem voltra járok, annál metálabb vonalat képviselek, de a fesztivál egy teljesen más világ, elengedi jobban magát az ember, teljesen felszabadul, és egy másik létsíkra kerül, a fesztiválra úgymond nem ugyanazok a szabályok érvényesek, mint a hétköznapi életre. én amúgy is szeretek kalandozni, így ha szingli vagyok, fesztiválon is megteszem ezt, de nem minden nap mással, vagy egy nap több pasival.. a jelenlegi barátommal is úgy jöttem össze, hogy fesztiválon összekavarodtunk, aztán pár hónapra rá szorosabbra fűztük a dolgot :)

20L

2015. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Soha sehol nem szexelek idegenekkel, nem vagyok én prosti. A szex a kapcsolat része, anélkül semmi értelme, ember vagyok, nem állat.
2015. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat, még várok élményeket, gondolatokat, tapasztalatokat!
2015. máj. 20. 19:16
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Az 5.-nek teljesen igaza van, az egyetlen értelmes válasz. Nem nagy művészet a szex, bárki tud, vagy a szexről írni, de még a kérdező sem ismeri a nyelvtani szabályokat és "egy éjszakás kalandokat" ír.
2015. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
nem tudom, miért kell lenézni azt, aki szereti az alkalmi szexet. attól még, hogy szeretem, nem vagyok sem prosti, sem állat. szimplán csak mások a szexuális preferenciáim, izgalmasnak tartom a szexkalandokat, és az egyéjszakásokat. ez nem azt jelenti, hogy mindenkinek szétnyitom a lábam, megválogatom, hogy kivel. szerintem kapcsolat nélkül is van értelme. emiatt ítélkezni buta dolog.
2015. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%

huu de jo hogy nincs mindenki azon velemenyen mint az 5-os. sztem kihalna az emberiseg:D

a ferfiak annyira duhosek lennenek a nokre hogy csak a kapcsolat szo miatt lehet sex veluk, hogy valami nagy haboru lenne tuti:D

2015. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Ja, vadidegenekkel én sem szoktam szexelni, pláne fesztiválon, ahol a higiénés körülmények.. khm.. hagynak némi kívánni valót maguk után. Pedig bőven nem vagyok frigid.


29/L

2015. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!