Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti már az ismerkedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti már az ismerkedés elején eldöntitek, hogy csak barátság vagy lehet több is?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy valaki egyiknek sem volt jó neki mi volt a hibája ? És olyan volt már, hogy úgy gondoltad, hogy csak barátság lesz, de még is komolyabb alakult ? :)

2015. máj. 21. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
pontosan ez a baj,hogy már az elején eldöntik,holott ehhez idö kellene, csak sajnos türelmetlenek,kapkodnak
2015. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sosem. Valaki igen, tudom. Nekem ami alakul. Barátságból is lett már szerelem.
2015. máj. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mivel nagyon sok választási lehetőségük van meg is tudom érteni valamilyen szinten azt is aki az elején eldönti :D még egy kérdés eszembe jutott, hogy milyen tulajdonságai vannak annak akire csak barátként tudtok tekinteni ?
2015. máj. 21. 12:21
 4/6 anonim ***** válasza:
olyan tulajdonságai vannak mint neked kérdező,te tipikusan az vagy aki csak barát kategória és ezt te is jól tudod!
2015. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
legyél jóba a barátnőjével akkor biztos összejöhetsz a csajjal. A lányok szívesen hallgatnak a befolyásos barátnő véleményére.
2015. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

pasi vagyok, de néhány csaj ismerősöm hasonlóról beszélt:

Persze első benyomás nagyon fontos, sőőőőt, viszont ha nem tartod a szintet akkor már nem leszel vonzó, és ennek ellentéte is van, hogy első benyomás rossz, de mégis csinálsz valamit ami mindent megváltoztat.

2015. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!