Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg lehet a fiú? (Többi lent. )

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lehet a fiú? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Szóval néhány napja rám írt egy fiú, egész jól elbeszélgettünk, viccelődtünk stb., és érzek valami energiát amikor beszélgetünk, mintha bírna, vagy bejönnék neki. Elmondta, hogy jófejnek tart stb., meg csupa jó dolgot mondott rólam, személyesen nem ismerem, csak facebookon beszélgettünk. Felhoztam neki lányokkal kapcsolatos témát stb, de az abbamaradt, úgy érzem, hogy szándékosan kikerülte. Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2014. dec. 26. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Oké jó dolog ,h kíváncsi vagy a véleményekre ,de ebből az ég egy adta k***a világból semmi nem jön le.

Ettől még transznemű is lehet

2014. dec. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Didiiayer ***** válasza:

Hát így ez alapján, én látok rá esélyt, hogy igen.

Te hogy állsz ehhez?

2014. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
na de miért írt rád? milyen apropóból? miért nem ezt kérdezted? honnan ismer?
2014. dec. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Én meleg vagyok. Ha akarod kiderítem neked;)
2014. dec. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hozd fel megint a csaj témát, és ha megint kikerüli, kérdezd meg tőle, hogy meleg-e... De csak óvatosan, és éreztesd vele, hogy ettől nem fogod megutálni :)
2014. dec. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!