Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró srác vagyok, de miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró srác vagyok, de miért izgat ez? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Szóval heteró vagyok, barátnőm is van, már ez a 3., mégis olyan dolgok izgatnak, hogy szívesen beleélveznék egy srác szájába, vagy szeretném ha orálisan kielégítene, de a fiúk nem jönnek be, csak vannak ezek a gondolatok, de se több, se kevesebb. 19 éves vagyok amúgy.

2014. dec. 16. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lennél foglalt, meg is dughatnál.

Én is hasonlóan gondolkodok, mint te!

2014. dec. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de ez az, hogy nem izgatnak a fiúk, csak egy ilyen kaland :D
2014. dec. 16. 19:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A szexualitás véleményem szerint nem fekete fehér. Található a neten ilyen skála ami a lehetséges szexuális orientáció szerint csoportosít. Ez is skatulya valahol, de pontosabb a meleg vagy definíciónál.


Valószínűleg te egy enyhe biszexualitással rendelkező srác vagy. Aki max 1x kirpóbálja de inkább sosem.


Nem kell aggódnod emiatt. Ugyanis akármennyire is tagadják az emberek nagy része már gondolkodott ezen hasonló dolgokon nem feltétlen ezeken amit írtál hanem ennél enyhébb változatain.

2014. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Hát ha még nem is tudsz róla de valoszínűleg biszex vagy.(minimum)
2014. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2-es típusú biszex vagy
2014. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Biszex akkor is lehetsz, ha csak fantáziálsz és vágyat érzel. Rengeteg melegnél amúgy, akik nem érzelmi kapcsolatra vágynak hanem csak szexuális vonzalmat éreznek, egy másik férfi teste sokszor visszataszító, és csak az orális része vonzza őket. Csak a másik farka, vagy a saját farkukra húzni a másik fejét. Az viszont biztos, hogy neked kell érezned, és ne mások győzködjenek vagy zavarjanak össze. Ha heterónak érzed magad, akkor ez inkább kíváncsiság mint egyből irányultság.


Amit persze szégyellni fogsz, ha keresztény/konzervatív/szélsőjobbos háttérből jössz, de ezzel nem tudsz mit kezdeni.


(...egyébként Firefox helyesírás ellenőrzője a 'heterónak' szót hibásnak jelzi, helyette a 'heretónak' szót ajánlja. :D)

2014. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon az van amit a 6 os írt.Bi vagy,és csak derékon alul izgatnak a fiúk .Érzelmi szinten nem érdekelnek .
2014. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ftf1983 ***** válasza:
Nincs semmi gond a vágyaiddal. Sok srácnak nem jönnek be a pasik és csak szexuálisan izgatja őket. Én több ilyet is ismerek, aki puszta szexen kívül semmit nem akar srácoktól. És igen, a szexualitás nem fekete vagy fehér, hanem nagyon sokszínű és mindenkinél más. Szerintem próbáld ki, tetszeni fog.
2014. dec. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és van olyan is, hogy fordítva: szerelmes tud lenni fiúba, de a szextől undorodik.. ennek mi a neve?
2014. dec. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gyere kielégítelek orálisan, aztán meglátod vonz-e a dolog még.

25/f

2014. dec. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!