Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetek? Kérdésed túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? Kérdésed túl rövid, stb.

Figyelt kérdés

Apakomplexusos tizenhat éves lány vagyok. Van egy szerelmem aki tizenhat éves de koravén. Ő az exem de még mindig szeretem. Viszont eléggé vonzódom a harmincas férfiakhoz de még a negyvenesekhez is. Exem is olyan 28 körül van agyban. Van egy tanárom hozzá már nem is szólok egymásra sem nézünk. Ez így van jól mert kicsit bejön.

De van egy másik férfi akivel chatszexeltem is, de nem akarok belezúgni. Viszont ő ad okot is. Mit tegyek, az exemet nyáron látom újra. Vissza akarom kapni. és tudom hogy akkor már senki más nem fog kelleni.


2015. máj. 20. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Mindjárt itt a nyár.
2015. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem értem mi a kérdés, de lejött, hogy nagyon sok pasi tetszik és szeretnél mindenkit megszerezni.

(az a 28 körül van agyban hogy jött ki? kíváncsi vagyok, hogy 16 évesen ezt hogy számoltad ki?)

2015. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
csak az exemre akarok koncentrálni. mit tehetek ezügyben?
2015. máj. 20. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!