Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen lesz az első szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lesz az első szex?

Figyelt kérdés
Már jár az agyam vajon milyen érzés, fáj az első vagy nagyon jó, személyes élmények, vélemények jöhetnek (normálisak)
2015. máj. 20. 13:37
 1/7 datass ***** válasza:
Egy odaadó férfivel maga lesz a gyönyör.
2015. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jázi :) ***** válasza:

Sokban függ a partnertől is.

Ha jól választasz lehet egyáltalán nem fog fájni, vagy ha igen csak kicsit.

2015. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egy hétig nem fogsz leülni az biztos!
2015. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az igazat szeretnéd tudni?

Mindenki a sajátját leirhatja igaznak, de általánosságban? Nem tudni neked milyen lesz.

Az igaz, hogy függ a partneredtől is. Ő az egyik fele. A másik, hogy te milyen vagy. Értem ez alatt, hogy milyen (ha van) a szüzhártyád.

Lehet gyönyörben részed és lehet nagyon rossz élmény.

Lehet a semmit nem érzeltől a nagyon fájig.

Ugyan ez a vérzéssel is. Vagy semmi, v. pecsétel, v. vérzel.

A kedved semmi képpen ne menjen el, nem azért mondtam. Hanem hogy tisztában legyél avval, hogy mindenkinél más!

2015. máj. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem rossz volt, de nem tehettünk róla :)

16/L

2015. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 memus94 válasza:
Nekem az első fájt. Nem nagyon, de azért fájt és kicsit véreztem is. Pedig a barátom figyelmes volt. Nem jellemző, hogy a lányok egyből a csúcsra jutnak az elsőnél, viszont az érzés hogy együtt voltál azzal akit a legjobban szeretsz a világon, az kárpótol :) Azt mondom nem kell annyira parázni, mert a fájdalom kibírható és a következő sokkal jobb lesz :)
2015. máj. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. máj. 26. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!