Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Első szex? (Többi lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan kèrdèsem lenne ,hogy kinek milyen volt az első? Mennyi idő után? Mit csináltatok ,hogyan?(ujjazás ,nyalás) Nem fèltetek ,hogy bènák lesztek?

Válaszokat előre is köszönöm ^^


2015. máj. 20. 08:51
 1/9 anonim válasza:
15%
Nekem az első 2 hónap együttlét után történt meg..Először ugye petting..ujjazás, meg én csináltam szájjal, aztán lovaglópózban csináltuk..Szóval nem misszionárius pózban vesztettem el. :)
2015. máj. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Még nem volt. Lehetett volna, de nem éreztem előtte azt amire vártam így, simán csak nem lett még. Várom azt amikor olyan lesz amilyet várok.
2015. máj. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolók... Nézhetnétek néha a kategóriát is. "Leszbikusság" szóval nem a pasi-csaj felállásra kíváncsi.

Kérdező: Bocsánat, nelem még nem volt, de fárasztanak az emberek :)

2015. máj. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem az elso 2 ev egyuttlet utan tortent. En feltem,hogy bena leszek mindketten szuzek voltunk de a vegeredmeny fergeteges volt!

Akkor voltam 15 mikor megismertem a parom 17 evesen tortent a dolog mert akartam varni.

18/L

2015. máj. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Kellemes volt, bár kicsit ügyetlen. Az exem nagyon szorongós-ideges típus volt, nagyon sokat kellett dicsérnem, meg nyugtatgatnom hogy ellazuljon.


2,5-3 hónapja voltunk együtt.


Ujjazás volt elsőre, meg jó sok csókolózás, összebújás. A későbbiekben elég sok időbe telt mire a lábai közé is engedett, mert félt hogy nem szép meg nem nem jó szagú, meg mi van ha pukizik, mittudomén. Azért volt min dolgozni a bizalmat illetőleg.


De persze hogy tartottam tőle, de úgy voltam vele, hogy nem lóverseny a dolog, addig próbálkozom amíg jó nem lesz neki.

2015. máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszii mindenkinek a válaszokat:D
2015. máj. 20. 10:36
 7/9 anonim ***** válasza:
és Neked van valamilyen élményed kérdező? :)
2015. máj. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nincsen mèg csak most alakulóbam van valami ès előbb vagy utóbb eljutunk oda csak ugye parázok :D

Ezèrt kèrdeztem ,hogy kinek hogy ès milyen volt:)

2015. máj. 20. 11:30
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
7 hónap után. De megbántam, mert később szakítottunk és most van egy olyan fiú az életemben, aki megérdemelte volna.
2015. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!