Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges hogy szex után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy szex után azért fáj a puncim mert túl szűk vagyok?

Figyelt kérdés
exemmel nem volt ilyen probléma bár neki sokkal kisebb volt mint mostani páromnak és vele sex után néha fáj a puncim ez normális? (rendesen be vagyok nedvesedve meg minden) olyan feszítő érzés vagy nem is tudom hogy mondjam
2015. máj. 19. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

igen.

7majd hozzaszokik a puncid az uj mérethez

2015. máj. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet. De lehet hogy fertőzésed van.
2015. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fertőzés, seb, túldurvulás, rászorítás, stb.

Hüvelynél nem létezik olyasmi, hogy túl szűk. Egyébként.

2015. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy a barátodnak csak 17 vagy akár 22 cm a szerszáma. Egy benedvesedett puncinál nincs olyan, hogy túl szűk. (Tudom, hogy mit beszélek, voltam majdnem két tucat ázsiai lánnyal is, azok aztán többnyire tényleg jól szorítottak) Simán lehet, hogy valami fertőzésed van. Menj nőgyógyászhoz! Lehet egy antibiotikumos kezelés megoldja a problémádat egy hét alatt.
2015. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már hogyne lehetne túl szűk. Egy rossz kapcsolat miatt hónapokig tampont sem tudtam felhelyezni, az ujjam sem fért be a hüvelyembe. Most is, ha rossz a hangulatom, simán fáj a szex. Ha barátoménál vastagabb pénisszel kerülnék kapcsolatba nekem is biztos fájna, csak látvány azt eredményezné, hogy nem tudnék eléggé ellazulni, és ez tudat alatt megy. Szóval ne mondjátok neki, hogy egy punci nem lehet túl szűk. Ha így lenne, alapjáraton ki-beférne egy gyerek feje, de az csak speciális körülmények között történik meg: szülésnél. És az öklöd sem fér be normál esetben. Tehát péniszméretben is van egy határ és hozzá kell szokni. Mikor elveszíti az ember lánya a szüzességét, akkor is a legtöbb lánynál kell egy kis idő, mire hozzászokik a mérethez.
2015. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!