Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj a puncim miért,...

Boyka6969 kérdése:

Nagyon fáj a puncim miért, fájhat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kb. 4 napja nagyon elkezdett fájni a szemérem ajkam nem a hüvelyem környékén nincsen semilyen fertozesem egyszer voltam mar olyan szerencses hogy az voltam . tudom hogy milyen. es nem ilyen, ha pisilek nem csip sehol. nem viszketek . Nem eg es nem latszik rajtam semmi fura. semmi más tunetem nincsen. csak annyit erzek hogy nagyon fáj altalaban reggel es este. a barátommal beszeltem rola o arra gyanakszik hogy mikor volt vele oral 5napja akkor az ujjat is hasznalta es meg szuz vagyok es szerinte a szuzhartyamat bantotta az ujja es azert fajhat. de viszont mar vagy fel eve hogy kielegitjuk egymast. eddig nem volt ilyen gond. szoval nem tudom miert van ez . de nagyon felek. a normalis valaszokat koszonom!:) 14/l

2014. okt. 27. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Finomabban nyomjátok. Amúgy jó a neved. Boyka :D
2014. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jaja joo mi a baratom csinalta ezt a fiokot. amuugy ertelmes valaszokat kertunk nem ilyen idiota valaszt barom
2014. okt. 28. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!