Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők (már aki), ti hogy vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők (már aki), ti hogy vagytok képesek a teljesen csupasz- konkrétan borotvált vagy gyantázott- férfiakat férfiasnak és vonzónak látni?

Figyelt kérdés

Az egy dolog, ha egy pasinak nem nő mondjuk a mellkasán szőr. Na de hogy itt sok helyen látom, válaszokban meg mindenütt, hogy inkább szedje le, ha van... Hogy lehet így egy pasit férfiasnak látni? Gyantázza a mellkasát, hónalját? Semmi bajom a homoszexuálisokkal, őszintén, de nem egy saját neméhez vonzódó, és akként kinéző pasit szeretnék magam mellett tudni. És érdekel azoknak a nőknek a véleménye, akik meg mégis.


Szóval, ha valakit megsértettem, elnézést kérek, igazán nem ez a szándékom, egyszerűen csak meg szeretném érteni a mai nőtársadalom gondolkodását!


Mellesleg nő vagyok magam is. Előre is köszönöm!


2015. máj. 19. 17:46
1 2
 11/13 anonim válasza:
Intim részen szerintem kimondottan izgató a nagyon rövid mm-es szőr. A hónaljkutyát és a mellszőrt viszont ritka undorítónak találom.
2015. máj. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Számomra a hónapj legyen csupasz,mert átkarol,megölel, undorító a dzsumbuj. A szemérem részek is legyenek csupaszok,mivel izgatás és orál közben azt is bejárom. A nyelvemnek,számnak nincs akadék,simán csúszik.

Szőr az arcon,mellkason,karon,hason,lábol férfias. A többi már ápoltság kérdése. 18/L

2015. máj. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én arra szavazok, hogy az intim tájékon legyen egyforma a fazonunk. Ha én szőrtelenítek, akkor ő is. Igazából tetszene az is, ha a lábát, meg a mellkasát szőrtelenítené, de az számára meglehetősen nagy meló lenne, ezért nem kérem tőle.

De ha lenne valami nagyon egyszerű módja a szőrtelenítésnek simán kérném tőle, hogy ő is legyen úgy csupasz, mint én. Izgi lenne.

25L

2015. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!