Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki ki próbálta már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ki próbálta már a párcserés szexet?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy milyen érzés az mikor a feleséged fekszik melletted egy másik férfival és élvezik mindketten?
2015. máj. 19. 12:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

En egy masik novel fekudtem a pasim elott!

Es nem igazan tetszett..

2015. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
neked nem teetszett vagy a pasidnak?
2015. máj. 19. 12:26
 3/17 anonim ***** válasza:

Ne keverjük a dolgokat!

Párcserés szex amikor pár csere van. Nincs időm öket figyelni mert dųgom a pasi párját!

2015. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem,mert hetero vagyok!
2015. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez beállítottság kérdése. Nagyon nagyfokú nyíltságot és bizalmat igényel. Nem egy párt ismerek, akiknek 15 meg 20 éves házassága ment rá a pár cserés szexre, csupán azért mert nem gondolták végig a következményeket. Nem mindenkinek való.

Nekem ugyan nem volt alkalmam kipróbálni, csak harmadik voltam. De, nyilvánvalóan érződött a feszültség a barátnőm részéről, amikor a férje engem dugott. Meg is romlott a viszonyunk, pontosan ez miatt.

2015. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
En jol valasztottam pasit. Nem cserelem senkire. Az o farkat akarom magamban erezni. Egyszeruen tokeletes es olyan izgato. Jol meg vernem a not, aki hozza merne nyulni. N
2015. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Beviz Elek ***** válasza:
40%

#6

Végre te normálisan gondolkodsz

2015. máj. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én személyszerint nagyon félek tőle mert félek attól, hogy talán a másikkal jobban élvezné. Nem a méreteim miatt(18 cm) mert szerintem egy átlagosnál nem nagyobb, de eddig nem volt rám panasz. ám minden ember más. Szeretjük egymást a párommal, de ki tudja....
2015. máj. 19. 13:11
 9/17 anonim ***** válasza:

ez nálunk sem opció.


A barátom nem feküdne le más nővel, pedig ajánlottam már be egy +lányt, amikor ő beszervezett egy +pasit.


De amikor volt az a pasi, akkor ott volt a barátom is, és ő is csinálta, nélküle nem is feküdtem volna le a másikkal.

2015. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#9 Amikor együtt voltatok 3-an akkor jobb volt a szex a másik sráccal?

Gondolom, hogy szereted a barátodat, de a szexben nem csak érzelmek vannak....(sztem)

2015. máj. 19. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!