Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » EXTRA orgazmus? Ezt valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EXTRA orgazmus? Ezt valaki ismeri? Próbálta?

Figyelt kérdés
Ma láttam itt egy kérdést egy extra orgazmusos kérdést. Engem érdekelne mi okozhat ilyet. Ahogy olvasgattam senkinek nincs leírása róla. Nekem bármilyen megoldás okés lenne, de ki akarom próbálni mi az amitől tényleg olyan nagyon nagyot lehet élvezni. Meleg, heteró, akárki aki tudja írjon ha ismeri!

2013. aug. 30. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
ezt csak akkor érheted el ha ettél előtte az extra fejadagból
2013. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__18..

Ez volt az a kérdés? Én itt írtam azoknak, akik írták ismerik, de azt mondják nem tudják leírni hogy kell. Az egyik legalább rendes h felajánlotta megmutatja csak mivel fiú ő is nekem még para h fiúval csinálni ilyet. Amúgy nagyon jónak tűnik!

2013. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ex pasimmal a mai napig jóba vagyok és ő mesélt ilyenről, hogy az új barátnője csinálja. Elsőre a prosztatamasszázsra gondoltam, de kiderült semmi fenék turkálás nincs benne, tehát tippem sincs. Ígérte egyszer majd megmutatja, de félek abból több lenne így én nem ismerem, de annyira nem is izgat, mert csak a pasiknak jó, így max a következő pasimnak lenne jó. De létezik és aki próbálta dícsérte!
2013. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De hol lehet ezt megtanulni? Vagy hogy van?
2013. aug. 30. 17:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez milyen amiről beszélsz. Én az ex pasim farkát kezeltem amit nagyon élvezett. Azt mondta olyan mintha végig elélvezés lenne, de nem mindenki szereti, mert az utána lévő két pasimnak is mutattam, hogy tetszik-e de nem csípték. Ezt amúgy akartam már magyarázni másoknak hogy kell, de nem erősségem az ilyesmi, így feladtam. Mi péniszszorításnak hívtuk.
2013. aug. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ajjj! Olyan rossz h senki nem tudja:(
2013. aug. 30. 18:33
 7/10 anonim ***** válasza:
én tudom. gyere tordasra majd meg mutatom!! :D
2013. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha idetéved valaki hátha felhomályosít minket...
2018. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van videó

[link]

2018. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
MELEG KÉRDÉS VOLT EREDETILEG!
2019. ápr. 19. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!