Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy gátlásos, szűz,30 év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gátlásos, szűz,30 év alatti pasi hol tudna megismerkedni egy olyan lánnyal, aki (akár pénzért is) lefeküdne vele, de nem "hivatásos"?

Figyelt kérdés

Nehéz ügy vagyok, mert nem tudok ismerkedni, leblokkolok, ha le kellene szólítani egy lányt, tehát az pl. esélytelen, hogy odamegyek valakihez egy szórakozóhelyen.


Örömlányt meg nem szeretnék, szerintem nem kell kifejtenem, hogy miért..


A pénz-dolgot meg azért hoztam elő, hátha megkönnyíti a helyzetem.


Mit tanácsolnátok nekem?


2015. máj. 18. 22:04
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Ja igen, a 11-es és 13-as válaszoló egy langyi pasi.. csak óvatosan srácok.
2015. jún. 6. 17:07
 22/27 anonim ***** válasza:
27%
Elég naiv vagy. Csak nem képzeled? Hát minden nő pénzért csinálja! Van akinél egyszer fizetsz, van akinél pedig egy életen át. :) :) :)
2015. jún. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Utolsó.Te ismered a nőket.
2018. márc. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Puncs.hu-ra regisztráljatok....ott ki nem mondva, de az a lényeg, h támogatásért lehet partnert keresni. Nem lepődnek meg, ha felhozod a témát....
2018. ápr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Az az érdekes, hogy írod, közben megoldódott a probléma, de nem írod le, hogyan találtad meg azt a lányt. Ez válasz is lenne a kérdésedre. Ehelyett kiemelted a kérdésed, pedig te tudsz rá választ, csak nem írtad le. Fura.
2018. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Szimpla nosztalgiából emeltem ki, a lány meg itt írt rám, gyk-n..
2018. szept. 10. 00:46
 27/27 anonim ***** válasza:
Az mondjuk elég érdekes, hogy neked prosti nem kéne, de fizetnél a szexért... LOL
2019. nov. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!