Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van, olyan lány, aki tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, olyan lány, aki tényleg szereti a sperma ízét?

Figyelt kérdés
Az én eddigi tapasztalatom azt mutatja, hogy nincsen. Az összes eddigi szexpartnerem maximum az én kedvemért nyelte le, de mindegyik aztmondta, hogy nem szeretik.
2015. máj. 18. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Kostoltad mar? Akkor tudnad miert nem szeretjuk :D es lenyeljuk de utanna olyan gyomor forgato erzes hogy hihetetlen es gondolom te se orulnel ha g....is szajjal csokolgatna a baratnod :D

18/L

2015. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ketteske ezt rosszul gondolod. Én például nem undorodom a sajátomtól simán smárolok a csajjal utána. Izgató dolog. Dehát fiatal vagy még, gondolom a pasid is az... :)
2015. máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagyis az elsőnek szántam.
2015. máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én imádom a páromét. most az más kérdés, hogy azért mert az ővé, vagy azért mert finom, mert azt magam sem tudom, ízben nem tudom hova tenni, de akkor is imádom.


olyasmi nekem mint a csoki :D

2015. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is lenyelem. Talán nem szeretem de nem kelt undort a kedvesé. És csokolozni is szoktunk akár utána!

19/L

2015. máj. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Számomra nem is igazi nő aki nem élvezi hogy lenyelheti.
2015. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

# 1


"lenyeljuk de utanna olyan gyomor forgato erzes"


A saját tapasztalataid alapján szerintem azért nem kéne általánosságban érvényes következtetést levonni. :-)


Én a páromét egy teljesen semleges íznek érzem, legfeljebb egy picit sót néha, vagy van egy nagyon-nagyon enyhe gesztenyére emlékeztető íze - azt se ne mondanám, hogy kifejezetten finom, de nem is rossz, nem hogy "gyomorforgató" lenne.


(Ha a férfinak nincsen valamilyen fertőzése, akkor elvileg nem szabadna, hogy kifejezetten rossz íze legyen, bár befolyásolja a táplálkozás is, meg az is, hogy valaki dohányzik-e.)

2015. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7-eshez csatlakozva: a táplálkozás nagyban meghatározza a sperma ízét, ami nem egyforma senkinél.

Én kifejezetten szeretem a spermát, bárhova kapom, nem hagyom veszni, mert újjal elnyalogatom.

Legjobban a mellemre, a hasamra szeretem, de jöhet ezerrel a számba és az arcomra is. Én ilyen vagyok, és nem is akarok ezen változtatni.

2015. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
A párom spermáját imádon. Szerintem finom íze van.
2015. szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

#6-os! Kissé primitiv megközelités!

2015. szept. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!