Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy lány teljesen érzéketlen?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, aki külsőleg tökéletes. Gyönyörűek a szemei, a haja, a mosolya, a teste.. Mindene tökéletes. Belsőleg is elég okosnak, intelligensnek tűnik, aki sokat tud a világról, szereti a színvonalas zenéket, a jó beszélgetéseket, a jó kajákat, stb. Tehát nem egy begyöpösödött ember. Szeret élni.

Rövidesen megtudtam, hogy a szeret élni az arra is vonatkozik, hogy szereti a férfiakat. 19 éves, és amilyen jó nő, rengetegen próbálkoznak nála. Aki tetszik neki, azzal simán összeáll. Hallottam róla, hogy fesztiválokon mindenféle nemzetiségű férfiakat "fogyaszt", akihez szexuálisan vonzódik. A barátai azt mondták, hogy tavaly a Szigeten eltűnt valami külföldivel, de egész hétre, és akkor hallottak felőle, amikor már vége lett.

Erről én azt gondolom, hogy szabados életvitelű, nem tudom, mennyire elítélendő, viszont úgy tűnt, irántam jobban érdeklődik, és talán megváltozik.

Ugyanis kapcsolata soha nem volt még. Többen vallottak neki szerelmet, és senkinek sem adott esélyt. Azt mondta, megijed, ha szeretni akarják. Automtikusan ignorálja azt, aki többet kezd érezni iránta.

Viszont most velem mégis tök szívesen lóg kettesben, de félek, mert kezdek én is többet érezni, de nem merem neki bevallani, mert félek, hogy engem is hagyna akkor.

Olyan lánynak tartom őt, akit érdemes megismerni, csak ezt a dolgát én annyira nem értem.. És nem is tudom, hogy tudnék hozzá közelebb férkőzni.

Nem tudom, hogy mondjam el neki, hogy többet akarok tőle.. Én is...

Szerintetek mit reagálna? Nem tudom, mit kezdjek ezzel...


2015. máj. 18. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szenvedni akarsz?
2015. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mikor megtaláltam életem szerelmét, ő még boldogabbnak tűnt mint én. Akkor azt gondoltam, hogy ez ilyen előre megírt dolog, szóval ha én ilyen komolyan érzek felé, akkor ő is.


Minden jel azt mutatta hogy szeret, zavarban van a közelemben, piros az arca, nehezen beszél, ha beszél sok hülyeséget stb.


De soha nem mutatta ki azt, hogy mit érez irántam, sőt, én pajzsmirigy alulmüködésben szenvedek, ami egyfajta depresszió lett. Ő pedig ezt azzal hálálta meg, hogy én egy nyuszi vagyok, és elment más pasik után.


De most is, mindig is, egész életemben egy pótléknak érzem magam :) Hiába álmodok vele, vagy bocsáltanék meg neki, még ha szingli sem enged közel magához. Pedig mikor találkozunk X év után is ugyanúgy lerí róla hogy zavarban van.

2015. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet a csaladban volt elhagyas es emiatt a pelda miatt lett ilyen mint a Bazi rossz valentin nap cimu filmben. "Ha a szerelem elkerul ideje,hogy menekulj" maradjatok ugy ahogy vagytok es nagyon nagyon lassacskan kezdj kozeledni fele ne ronts ajtostul a hazba! Menjetek bulizni aetslni ilyesmi es ha megcsokolod erezze hogy akarod legy vele romantikus de csak aprankent akkor talan elered hogy beled szeressen.

18/L de azert lelekben keszulj fel az ellenkezojere

2015. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Interferencia ***** válasza:
Menekülj, ha te komoly kapcsolatot szeretnél.
2015. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!