Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyszerre hány szexpartner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre hány szexpartner normális egy embernél?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, akivel ismerik egymást, rendszeresen összejárnak stb. Ha több van, akkor azért illik erről tájékoztatni a másikat vagy semmi köze a dologhoz?
2015. máj. 17. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem jártok semmi köze hozzá
2015. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3max hogy elbírj velük
2015. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Nekem egy van- A szerelmem. Nem érzem hiányát, hogy kellene más is.
2015. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6 tucat.
2015. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy se normális.
2015. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1
2015. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez korfüggő!

Fiatalon 5-6, de ha már 60 vagy, még egy is sok néha!

2015. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lányoknak egyszerre max 5, férfiaknak 4.
2015. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 1 a normális. Én elvárnám,hogy a másik fél legalább tájékoztasson,hogy rajtam kívül még másik 5 lány jár fel hozzá,azért úgy gondolom,hogy attól,hogy nem vagyunk egy pár a szex egy bizalmon alapuló tevékenység ami azért igencsak összehozza az embereket :D

De mivel egy szexpartner ,mint mondtam nem a párod ezért lényegében semmi köze a magánéletedhez így ahhoz sem,hogy kivel jársz még össze.


Engem szimplán a nemibetegség gondolata riaszt,ezért is érdekel ha egy szexpartneremnek több partnere is van.

2015. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!