Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnátok tippeket adni hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tippeket adni hogyan lehetnék jó "domina"?

Figyelt kérdés
Nagyon jól működik köztünk a szex nekem kávzi minden vágyam teljesül, de a pasimnak van egy ilyen titkos álma és szeretném valóra váltani. :D Az a durva hogy amúgy nagyon férfias, megjelenésre intim méretre mindenre. És nincs elképzelésem hogyan alázhatnám hitelesen. Privát is jöhet.

2015. máj. 17. 05:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbáltál már ilyen szadomazo játékokat? Én még nem, nem is tudom hogyan mondjam el barátnőmnek.Csak 3 hónapja vagyunk együtt. Alázni, mondjuk lepisilheted. Nekem tetszene :)
2015. máj. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Ne akarj azzá válni ami nem vagy!
2015. máj. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mennyire gondolja ezt komolyan, vagy játékosan?


És mire is vágyik pontosan, mert ez sem mind1 :) Sok minden van a témában ahhoz hogy így általánosságban lehetne tanácsot adni.

2015. máj. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem költözéssel es enyhébb fenekeléssel kezdheted aztán majd látod mennyire tetszik ez neki
2015. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
egy ilyen kérdést már teleírtunk válaszokkal valahol, máris megkeresem neked...
2015. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Na meg is van!

Mindenek előtt hadd hívjam fel a külön figyelmedet az 1. válaszom első felére, a 14.-es válaszomra, és egy kolléga 18. sz válaszára.

De mindent olvass el figyelmsen, aztán ha ezek után is akad kérdésed, szivesen válaszolok mindenre.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__6..

2015. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

tegyél a farkára erényövet...

csak akkor engedd ki belőle, ha kényeztetett mindenféle módon, meg mindent megcsinált, amit parancsoltál neki - házi munka, masszázs, főzés bármit kérhetsz tőle. fölösleges dolgokat is. alapból ne engedd ki egy hétig, és akkor a végére nagyon engedelmes lesz! ha büntetni akarod, mert szófogadatlan volt, akkor nyugodtan hozzáadhatsz 1-2 napot, amíg kiengeded, de akár 1 plusz hét bezártsággal is büntetheted.


öltöztesd nőnek, sminkeld ki, az elég megalázó, és dugd meg egy felcsatolhatóval.


kötözd ki és ülj az arcára és úgy nyaljon ki.

mikor belépsz a szobába fogadjon térdelve v négykézláb és nyalja le a csizmádat/cipődet. ha valamiben engedetlen, visszabeszél, v kérés nélkül megszólal, nem szólít Úrnőnek, nem elég jól kényeztet, elfelejt valamit, stb, akkor büntesd meg, következetesen, de keményen. ez kezdetben lehet fenekelés egy pálcával, aztán persze, ami eszedbe jut.


amit írtam azok nagyon változatos h kinek jön be szóval beszéljétek meg előtte h mi fér bele mi nem.


24/F

2015. máj. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Ezeken a videókon nem túl durva pasibarát dominás játékok vannak. Ilyeneket a nagydarab domináns pasik is szívrsen fogadják.

2015. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért akarod alázni? Normális vagy???
2015. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8: A facesitting mindenképpen bevált és könnyen tanulható módszer, nem csak BDSM kedelőknek, feltétlenül ajánlom.

A "flashlight" vagyis zseblámpából(?) házilag alakított műpunci ritka rafinált eszköznek tűnik, ehhez azért kell némi technikai felkészültség, -- ezt egyelőre nem kéne, -- de haladó domináknak jó ötlet.

A "toilet slave" téma meg haladó szolgácskának való, felejtős egyelőre, szerintem.


Viszont Kérdező: kíváncsi lennék, hogy az én (belinkelt) ötleteim tetszenek-e, próbáltátok-e, beváltak-e, stb....



9.: Hidd el, aki erre vágyik annak pont az a megalázó, nem kicsit, ha hiába könyörög, nem kapja meg.

2015. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!