Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nincs esélye egy feminin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs esélye egy feminin bisex pasinak a nőknél?

Figyelt kérdés
Egyszerűen lehetetlen kapcsolatot teremteni így, pedig az ember azt hinné, hogy, ha valaki őszinte, azt legalább a nők egy része értékelnél, de nem így van. Ha a lány biszex, az tök rendben van és izgató, de, ha a pasinak vannak másfajta vágyai, az már tényleg főben járó bűnnek minősül?

2013. dec. 16. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
férfit akarnak. a nő a nyalástól nőies marad
2013. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem férfias, ennyi. Én soha nem kezdenék ki olyannal, akivel aztán másnap együtt festjük ki a szempilláinkat reggel.
2013. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert a nőknek férfi kell.
2013. dec. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
hmm, meleg srác vagyok, feminin pasiként nálam sem lenne esélyed például, egy nőnél miért lenne inkább?
2013. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
így van. sajna a férfias viselkedést mindenki elvárja. Én is bi vok és zavarna ha a partnerem szerint látszana rajtam...
2013. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Magyarországon erősen élnek még a hagyományos nemi szerepkörök, kevesen tudnak túllépni ezeken. Akik igen, azok sem tudnának a barátnők előtt villantani egy nem "hagyományosan férfias" pasival.
2013. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%

Utolsó, rendesen el vagy tájolva.. itt nem a hagyományos nemi szerepkörről volt szó. Valóban léteznek a társadalomban nemi szerepkörök, vagyis, hogy egy férfinak férfias dolgokat illik csinálnia, egy nőnek pedig nőieseket, de igazából ezeket nem az emberek találták ki, hanem teljesen természetes, hogy egy kisfiú meg egy férfi a vadabb, kockázatosabb, versenyszellemű stb tevékenységeket, szerepeket részesíti előnyben, míg a nők a finomabb, érzelmesebb, empatikusabb szerepköröket. Ennek biológiai alapja van, nem nagyon lehet vele mit kezdeni. Az, hogy ma ezek a szerepkörök bizonyos fejlett társadalmakban eltűnőben vannak csupán a nevelés, a társadalmi nyomás eredménye, de ez természetellenes. Nem volt semmi baj a régi szerepkörökkel, egyszerűen azt kell felfogni, ha valakinek nem egyértelmű a nemi hovatartozása (hermafrodita) vagy más(nem hetero) a nemi irányultsága, akkor nem kell rá erőltetni a férfias vagy nőies szerepeket, mert haszna nem lesz, csak kára az egésznek. De attól még a hetero férfiaknak és nőknek a férfi és női szerep a megfelelő továbbra is, bármit is okoskodnak a svédek.. Ennyit a szerepkörökről..

Az, hogy egy hetero, biológiailag is és lelkileg is teljes mértékben nőként létező személynek nem jön be párkapcsolati szinten egy biszex pasi teljesen érthető és normális, sőt nem is lehetne másképp. Azért nincs esélye ebben az esetben SOHA egy biszex pasinak, mert egy nőnek egy teljes férfira van szüksége. Ezt nem úgy kell érteni, hogy a biszex férfi kevesebbet ér emberileg, dehogyis.. csupán, mint férfi nem teljes. A férfi és női nem kiegészítik egymást, alap esetben (heterok) egyiknek sincs értelme a másik nélkül, egy férfit egy nő, a nő iránt érzett vonzalom tesz férfivá és fordítva. Amikor egy biszex pasi pasival van épp, hívhatjuk attól még férfinak, de azért mégsem ugyanaz, mint egy hetero esetében. Hangsúlyozom ettől nem lesz ő kevesebb, csak nem fog illeni egy hetero nőhöz, nem képes kiegészíteni. Nem vagyok szexológus, sem pszichológus, de én ha biszex lennék nem erőltetném ezt a "hetero nőt" dolgot, vszeg biszex lányoknál próbálkoznék.. Remélem hasznos volt a válaszom.

2013. dec. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Nálam viszont van esélyed, igaz nem vagyok nő....
2013. dec. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érted a feminint, hogy nem (!) viselkedésben vagy lányos, hanem külsőre, akkor nekem nagyon bejönnél. Rettentően tetszenek az androgün jellegű férfiak.

Kicsit nehéz ezt jól elmagyarázni, mert van egy hanghordozás, meg gesztikuláció, ami néha előjön pl. meleg pasiknál, az például egyáltalán nem vonzó számomra, de egy férfi (akár biszex) full sminkben és szoknyában is férfias tud lenni, úgy hogy közben nőies is. Ááááá, na, ezt nem fogja senki érteni. :)


29/L

2014. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs itt semmi baj, csak vannak rossz emberek akik egy kanál vízben is megfojtanának az irigységtől.


Persze elvárás egy férfitől, hogy legyen csúnya, buta, meg ilyen-olyan.

Nyilván azon lehet élősködni, irányítani, meg zsarolni.


Aki egészséges, nem hülye azon valósz. nem.


Ez aztán politika, kollektíven. Anyukád mire nevelt? -Ja.


-"A felsőbbrendűség érzése, mert ettől nőnek érzem magam" "Hát azt meg csak egy nálam primitívebb, bénább mellett érezhetem"

2020. máj. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!