Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek? Van esélyem

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Van esélyem

Figyelt kérdés
jó pár csajjal volt már szexkapcsolatom de fiatal csajokkal még nem (18 alattira gondolok) szerintetek van esély hogy egyszer összejön?:)

2015. máj. 15. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2015. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
22
2015. máj. 15. 14:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szeretnéd szerintem összejöhet a dolog.Kezdetnek legyen jó a dumád,legyen megnyerő a külsőd és légy laza.

Sok sikert! :-)

2015. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor persze lehet :)
2015. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem manapság ugyanakkora az esély egy 18 alattival mint egy 18 felettivel... :D
2015. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egyetemista vagyok szöveg működik, legalább is nagyon sok egyetemista ismerősöm járkált vissza ezzel csajozni középsulisokkal tömött bulikra, és nagyon buktak rájuk a csajok. Olyan srácokra is, akiknek nem jutott punci egy egyetemi bulin vagy csak néha néha. Ha valaki k ronda, akkor nem biztos h működik, de az írásod alapján te más csajokat is össze tudsz szedni, szerintem nem lenne nehéz dolgod. Add elő h milyen okos vagy, sokat keresel, hívd meg valamire és mehet is. Nem az összessel, de ha jó bulit választasz ki, ott az összessel.
2015. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Személy szerint szerintem felesleges teljesen haazudni! Ha magadat adod (márha nem vagy egy otromba b.kó!) akkor tetszeni fogsz neki.. ugyan úgy viselkedj velük mint a "nagyobbakkal":D nincs nagy titok sztem.. ha megismerkedtél vele és megadta a telószámát akkor hívd fel néha. beszélj meg vele talit. hivd át beszélgetni.. és ha nyomulni akar akkor hagyd had nyomuljon.. ha nem akar sztem ne erőltesd nehogy rosszul járj! ja és ne mindenkit engedj be.. nehogy olyan családbol származzon h visszamegy lopni a családdal!!:""D :"p

Én 16 évesen 21évees fiúval feküdtem le. és nem volt gond h beleszerettem vagy akármi, egyszerűen megkívántuk egymást

2015. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!