Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esélyem van a teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van a teherbe eséshez?

Figyelt kérdés
Nekem 24 napos a ciklusom. A párommal pont a 12. napon voltam együtt. Két gyerekem van és amikor őket akartam rögtön teherbe estem mindenféle számolgatás és esztelen szexuális együttlét nélkül. :-)
2015. ápr. 23. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha eddig kettőből kettő egyből bejött, akkor most mi a jó francért számolgatsz? :S Nem értem.
2015. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Itt az ideje egy harmadik nevet is keresni a naptárban a gyereknek :)
2015. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

56,879% az esélyed, hogy most terhes vagy!


Terhességi tesztnek, vagy esetleg ultrahangnak nézel minket?

Honnan a francból kéne tudnunk, hogy most terhes vagy-e vagy nem?

Az előző két gyereknél is itt kérdezted meg?

Gondolom nem, akkor most miért?


Tudod nagyon jól a módját, szex után 10-12 nap múlva teszt és az megmondja az eredményt!!!

2015. ápr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

" A párommal pont a 12. napon voltam együtt."


Az ciki, mert a valószínűsíthető ovuláció NEM a ciklus felénél, hanem a menstruáció előtt ~14 nappal van. ;)

Magyarán 24 napos ciklusnál a 10. napon és az előtt van nagyobb esélyed. A 12. napon már lehet lekéstétek...

2015. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2-4-nek köszönöm a válaszát! :-) 3-as gondoltam hogy nem látsz bele senkibe és ha lepisillek gondolom nem mutatsz pozitív eredményt! Egyébként ezt az oldalt mint a neve is mutatja azért találták fel hogy kérdezzünk! Vagy tévedek???
2015. ápr. 23. 19:03
 6/11 anonim ***** válasza:

De ha h..e kérdést teszel fel, akkor mire számítasz? Itt lehet, hogy azt írják, hogy leszel, és mi van, ha még sem? Na, akkor mi van? Megéri ide kiírni egy olyan kérdést, amit egyszerűbben el tudsz intézni egy teszttel?


50% esélyed van arra, hogy most terhes vagy! Ettől pontosabbat senki nem fog neked írni!

2015. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Itt lehet, hogy azt

írják, hogy leszel, és mi van, ha még

sem? Na, akkor mi van?


Akkor annak nagyon fogok örülni az van! Tesztet azért nem veszek mert 4 napja volt az a 12.nap és nem érek vele semmit. Nem hülye a kérdés csak mindegyik témakörben akad egy két kötözködő mint te. Vagy netán irígy vagy mert neked még nincs gyereked? Nem értelek miért vagy agresszív.

2015. ápr. 23. 19:44
 8/11 anonim ***** válasza:

24 évesen még nem áll szándékomban gyereket szülni. :D

De van egy komoly kapcsolatom, és majd szeretnénk gyereket, idővel!


Azért vagyok agresszív, mert szembesítettelek azzal, hogy teljesen fölösleges volt feltenned ezt a kérdést, mivel 100%-os választ itt úgysem fogsz kapni?

Nem vagyunk biológusok, se orvosok, hogy erre a kérdésre egyértelmű választ adjunk!

Egyébként védekeztetek? Óvszerrel, vagy fogamzásgátlóval? Ha igen, akkor akkor meg mitől félsz?

Ha meg ezek közül egyikkel sem, akkor meg féljél csak nyugodtan, mivel a megszakítás és a naptármódszer nem nagyon ajánlatos!

Tesztelj, amikor akarod, abból úgyis minden kiderül!

2015. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ui.: egy orvos sem fogja neked ennyiből megmondani, hogy mennyi esélyed van a gyerekre!
2015. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké értelek. Eddig nekem nem volt gond a megszakításos módszerrel 5-5 éve. ( 2 gyerekem közt ennyi a korkülönbség) Most meg hát hála a férjemnek így alakult. Gyógyszert nem szedhetek, a spirált nem birom véreztem tőlle, a gumi sem éppen biztonságos hosszabb távon (volt hogy elszakadt) Így hát ez maradt sajnos.
2015. ápr. 23. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!