Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kedves leszbikus lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves leszbikus lányok! Szerintetek van esélyem lefeküdni egy leszbi lánnyal ugyanis hímnemű létemre, nagyon vozónak talállak titeket?

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
olyannál aki biszex van esélyed, leszbinál nemhiszem de mivel másabb attól hogy a saját neméhez vonzódik??
2015. febr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne is reménykedj.
2015. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
leszbikus lánnyal biztos nem fogsz lefeküdni:)
2015. febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazán kedvesek vagytok hogy időt szakítottatok a megírásásra és foglalkoztatok egy ilyen meglehetősen irreális kérdéssel. Első válaszírónak annyit megjegyeznék hogy nem tettem arra utalást, hogy egy leszbikus másabb lenne bárkinél. Ha mégis ezt sugallná a kérdés, az nem volt tudatos a részemről, talán pontatlan a fogalmazás elnézést a félreérthetőség miatt! Azt sejtettem hogy sok esélyem nem lehet, mint azt írtátok, de a remény, még ha egész kicsi, alig látható is, azért megmarad. Hátha!
2015. febr. 28. 19:20
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Ez olyan kicsit, mint A hercegnő és a béka című mesében a szentjánosbogár, aki egy csillagba szerelmes:)

cuki, hogy ilyen lehetetlen vágyad van:D

2015. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Bár a mesét nem ismerem, kíváncsi lennék rá hogy a csillag tudott róla hogy szerelmes bele a szentjánosbogár? Kedves hasonlat. És igen a vágy. Azzal nem lehet mit csinálni, az van. A vágy elleni gyógyszert még sajnos nem találták fel. Vagy szerencsére? Nem is tudom melyik lenne jobb. Ha markánsan jelen van az emberben akkor a vágy és a fantázia keveréke képes eufórikus állapotot előidézni a lélekben még akkor is ha a reménytelenség leple bármikor rá hullhat a vágykozásra, megfosztva ezzel a remény beteljesülésének lehetőségétől. Ha viszont ez bármivel megszüntethető lenne akkor csak üreslelkű teremtmények lennénk. Azt hiszem mégis maradok inkább a szinte reménytelen állapotban. Nem kell vágyűző gyógyszer.

Mert a vágy az meg van. Lángoszlop méretű. Meg van a remény is, ami egy alig látható gyertyafény. Hatalmas méretbeli különbség van a kettő között, de egy dologban biztos vagyok. Egyik sem fog kialudni soha!

2015. febr. 28. 23:56
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszik a gondolkodásod és igazán szépen, és szépeket írsz!

A mesében amúgy (sajnos, vagy nem sajnos) a szentjánosbogár a történet vége felé elhuny és az égen a szeretett csillaga mellett megjelenik egy újabb fénypont. Szerintem a mesében ennek a vágynak a beteljesülése sokkal meghatóbb és szebb, mint az egész történet bármely többi része.

#5-ös válaszoló voltam

2015. márc. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elismerő szavakat örömmel tölt el hogy találtál némi szépséget abban amit írtam. Bár az érdem nem csak az enyém hiszen egy leszbikus lányról vagy magáról a jelenségről nem nehéz szépeket írni, jönnek a szavak gondolatok, gondolat füzérek maguktól. Jelenleg egy leszbikus lány nő ismerősöm sincs. Legalábbis nem tudok róla mert ugye senkinek nem láthatunk a lelkébe, tudatába, tehát lehet hogy van, de azt magánügyként kezeli, titkolja, vagyis úgy tekintem hogy nincs az ismerettségi körömben leszbikus nő. A múltban,viszont volt egy olyan lányismerősöm akiről azt beszélték hogy saját neméhez vonzódik. Nagyon gusztustalannak tartottam hogy a háta mögött kibeszélték. Minden alkalommal amikor nekem próbálták elmondani kolléganők,visszautasítottam az információjukat és közöltem hogy nem túl tisztességes amit csinálnak. Ha férfi kolléga jött hozzám ezzel, jóval határozottabb hangnemben tettem helyre. Viszont, ami talán nem volt túl szép tőlem, de nem tehettem ellene semmit, ahogy elöször meghallottam hogy ő valószínüleg leszbikus,elhittem és attól kezdve teljesen másképp néztem rá. Hirtelen nagyon izgalmasnak, és talán nem sértő, izgatónak találtam annak ellenére, hogy előtte egy olyan átlag, rendes munkatársnőnek tekintettem mint bármelyik másikat a sok közül, egyfajta barátságos semlegességet éreztem iránta (egy régebbi munkahelyen zajlott ez az esemény). Szóval egy pillanat alatt hatalmasat változott a szememben a személye. Igyekeztem egyre többet a közelébe lenni, egyre többet beszélgetni vele, szórakoztatni ha rossz kedve volt, segítettem neki mindenben ha szüksége volt rá, persze mind ezt óvatosan, udvariasan, nagyon vigyázva arra hogy az igyekezetem ne legyen tolkodó. Ha éreztem hogy szívesebben lenne egyedűl a munkaterületén, elmentem és magára hagytam. Rövid idő múlva már megesett néha hogy ő jött oda hozzám. Beszélgetni, kicsit viccelődni, megvitatni a világ nagy dolgait. Mondanom sem kel hogy nagyon jól esett. Hihetetlen jól éreztem magam a társaságában. Udvarolni természetesen sosem próbáltam és a beálítottságára sem tettem még közvetett utalásokat sem mert ha valóban leszbikus volt, az nagyon roszul esett volna neki azt gondolom. Mikor letelt a munkaidő már a következő napot vártam. Újra látni, újra beszélgetni vele,újra érezni a lényéből áradó különlegességet. És azt hiszem nem csak én éreztem kitüntette állapotnak azt hogy a közelében lehetek hanem ő is jól érezte magát velem egy egész kicsit. Szűk másfél évig tartott a munkakapcsolatunk,utána én elkerültem egy másik kirendeltséghez egy fél évre, majd mikor visszatértem, már ő ment el egy másik városba dolgozni. Most nincs köztünk kapcsolat és nem tudom lesz e még,de rendkívüli élmény volt.
2015. márc. 1. 15:49
 9/13 anonim ***** válasza:

Nincs esélyed leszbivel, max. biszex lánnyal :)


Viszont két biszex lány akár egyszerre is összejöhet, vigasztaljon ez :D


20/L/L

2015. márc. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es lányok köszönöm a vígasztaló szavakat de nem tudok "nem reménykedni". Ahogy írtam már fentebb, egy halvány gyertyaláng formájában él bennem a remény és bár sokszor próbáltam már elfújni ezt az apró lángcsóvát, nem sikerült, nem aludt ki. És nem is fog ebben biztos vagyok, ezért nem is próbálom már eloltani.
2015. márc. 1. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!