Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kíván már annyira a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kíván már annyira a párom. Én tehetek róla?

Figyelt kérdés

Szóval, kb. 11 hónapja vagyunk együtt, ő 36 éves férfi, én 26 éves nő vagyok, fél éve már együtt is élünk.

Az utóbbi hónapokban ő szinte sosem kezdeményez szexet és általában ha én kezdeményezek, akkor mondjuk az esetek 80 százalékában lusta, nincs kedve, vagy éppen valamit néz a tévében. Ha és teszek rá utalásokat, akkor meg mintha nem tudná mire vágyok. Az is volt, hogy konkrétan megmondtam neki mit szeretnék. És jaj nekem most nincs kedvem. Az elején állandóan szexeltünk. Most meg ha a heti 2 összejön, akkor örülök. Nem unalmas szerintem a szexuális életünk, szoktunk játékszereket használni, van szexi ruhám, ilyenek. Kérdeztem tőle, mi a baja. Hát nem tudja, mostanában nincs kedve szexelni. Aztán meg azt mondta, hogy lehet azért, mert szoktunk veszekedni. De ez nem minden napos, mondjuk heti egyszer összeveszünk valamin. Szerinte én vagyok a nő, és találjak ki valamit. Na de mit??



#szex #nem szexel velem
2015. máj. 15. 11:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Keress valakit aki jól megdug. :) kiégett ennyi a baja. :)
2015. máj. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Én már közöltem vele, hogy ennyi nekem nem elég, és sok szexet akarok, szabadban, vagy ágyban, vagy vonaton, vagy akárhol, ahol éppen kedvem van. Amikor összejöttünk ment is. Erre most meg olyan mint egy nagypapa. Unalmas. De akkor szerintem kipróbálom ezt a "féltékennyé tételt".
2015. máj. 15. 12:11
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Arra vigyázz, hogy ne azt játszd meg, hogy másnak akarsz tetszeni, illetve ne azt próbáld megjátszani, hogy vki mással is kavarsz. Azt mutasd felé, hogy kiegyensúlyozott vagy, jókedvű vagy, és legyél mindig nagyon csinos. És ne kezdeményezz vele szexet.
2015. máj. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Igen, így gondoltam.
2015. máj. 15. 12:21
 15/24 anonim ***** válasza:
59%
Rugd ki ma! Nem fogod megbanni! Lelegezz fel! Aztan kezd ismerkedni! Gyonyoru fiatal lany vagy! Nehogymar hianyt szenvedj, amikor itt gyakorin is sokan megismerkednenek veled! Rengeteg hozzad hasonlo szexigenyu pasi van! En se bantam annak idejen, h kirugtam az akkori rlettarsam. Ma egy masik csoDas pasival elek egyutt , aki vegre szeret szexelni es nem elek at olyat, amit leirtal! Nem ismerhettem volnA meg a mostanit, ha nem rugom ki az elozot! N
2015. máj. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele szakítani egyenlőre, mert lehet hogy miattam van ez az egész.
2015. máj. 15. 12:25
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy olyankor kívánná jobban a szexet, amikor te nem annyira? Pl. reggel? Nálunk ez probléma. A feleségem este jobban rajta lenne a dolgon, de én olyankor már örülök, hogy kicsit le tudok dőlni pihenni. Bezzeg amikor reggel 4 és fél nyolc között (kisebb szünetekkel) min. 2 órát áll a dákó, akkor ő inkább aludna még (ez elég szar dolog amúgy). Ha esetleg mégis kezdeményeznél nála, akkor próbáld ki hajnalban, hogyan reagál arra, hogy a száddal ébresztgeted. Sok módja van annak, ha valaki fel akarja dobni a szexuális életét. Persze mindhez két ember kell. Ha ő nem vevő rá, akkor tényleg lépned kell.
2015. máj. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
ÉN már minden napszakban próbálkoztam :D és mindenhogy. NÉHA van kedve. Én bármikor szexelnék. De én arra vágyom, hogy ő vágyjon rám, hogy megőrüljön értem, hogy kívánjon. Volt hogy két órát meztelenül sétálgattam a lakásban. Erre két óra után kérdezem, hogy nem veszel észre valami furcsát? Erre a válasz, jaj, azt hittem, csak nincs kedved felöltözni.... (???)))
2015. máj. 15. 12:35
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem próbáltál mindent. Vegyél egy eredeti "Hitachi Magic Wand" masszírozógépet, kényeztesd magad azzal. Olyan orgazmusaid lesznek, mint soha korábban semmitől. Ebben 100%-ig biztos vagyok. Ne is szólj neki semmit, csak állj neki amikor megkívánod. Ha ez sem indítja be, akkor tényleg menthetetlen.
2015. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túlterhelt mostanában/iszik, és lezuhant a tesztoszteron szintje. Ha erre van reális esély, akkor el kell menni vérvételre, és nemihormon-szint vizsgálatokat végezni. Nem kell beutaló, csak egy kis pénz (hiszen ez esetben nem az OEP fizetné).
2015. máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!