Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kíván már annyira a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kíván már annyira a párom. Én tehetek róla?

Figyelt kérdés

Szóval, kb. 11 hónapja vagyunk együtt, ő 36 éves férfi, én 26 éves nő vagyok, fél éve már együtt is élünk.

Az utóbbi hónapokban ő szinte sosem kezdeményez szexet és általában ha én kezdeményezek, akkor mondjuk az esetek 80 százalékában lusta, nincs kedve, vagy éppen valamit néz a tévében. Ha és teszek rá utalásokat, akkor meg mintha nem tudná mire vágyok. Az is volt, hogy konkrétan megmondtam neki mit szeretnék. És jaj nekem most nincs kedvem. Az elején állandóan szexeltünk. Most meg ha a heti 2 összejön, akkor örülök. Nem unalmas szerintem a szexuális életünk, szoktunk játékszereket használni, van szexi ruhám, ilyenek. Kérdeztem tőle, mi a baja. Hát nem tudja, mostanában nincs kedve szexelni. Aztán meg azt mondta, hogy lehet azért, mert szoktunk veszekedni. De ez nem minden napos, mondjuk heti egyszer összeveszünk valamin. Szerinte én vagyok a nő, és találjak ki valamit. Na de mit??



#szex #nem szexel velem
2015. máj. 15. 11:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

kiégett az ember.

sok a korkülönbség.


vagy sokat recskázik, vagy félrek*r

2015. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
38%
Meghíztál?
2015. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

Te vagy a nő találj ki valamit?

Hát akkor találj! Had kerekedjen a szeme! Dugj félre!

2015. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem híztam meg, nem változtam, semmi nem történt. Csak a kifogásokat kapom, és már elmegy a kedvem a kezdeményezéstől. Arra vágyom hogy elkapjon és megd*gjon. De csak punnyad.
2015. máj. 15. 11:56
 5/24 anonim ***** válasza:
47%

Járj el a következő pár hétben hetente 2-3-szor fitness terembe, és pár hétig Te ne kezdeményezz, viselkedj szokatlanul kiegyensúlyozottan, jókedvűen.


Ha azt látja hogy jobban figyelsz külsődre, kivirultan viselkedsz, de nem kezdeményezel, azzal bogarat ültetsz a fejébe, hogy lehet hogy már másnak akarsz tetszeni. Ilyenre természetes reakciónk, hogy bizonyítani akarjuk hogy igazi férfiak vagyunk.

2015. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Talált még egy hasonlóan naiv fiatalabb csajt
2015. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hm, köszi utolsó, ez talán nem rossz ötlet. Amúgy is úgy érzem, hogy kezd bele kényelmesedni ebbe a kapcsolatba.Ami nekem nem tetszik. Mert ez nem így működik.
2015. máj. 15. 12:05
 8/24 anonim ***** válasza:
93%

Fordított pszichológia.

Ne kezdeményezz semmit, szóba se hozd neki a szexet! Csak punnyadj mellette te is, ugyanakkor légy csinos és járj el mellőle barátnőzni, bulizni. Ha akar még valamit tőled akkor előbb utóbb lépni fog.

Ha semmit sem tesz kb. egy hónapig, akkor ennyi volt a kapcsolatotok, lépj ki belőle, mert vége.

2015. máj. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Én már nem írok semmi újat, délben megkaptad a helyes választ.


Ne kezdeményezz, érezd magad jól, legyél mindig nagyon csinos, jókedvű. Ha ezek után sem történik változás a hozzá(d)állásában, akkor ez egy barom (azaz tényleg túl sokat recskázik/félrekúr)

2015. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
vagy talán meredeken közöld, vele, hogy amit nyújt az neked nem elég.
2015. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!