Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolhatják az emberek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolhatják az emberek, hogy szende szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Aki nem ismer azt gondolja, hogy egy rendes lány vagyok aki a nagy Ő-re vár, közben minden hétvégén más ágyában landolok. :-D
2015. máj. 15. 11:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Persze ennek következtében sokan megismertek már... ;-)
2015. máj. 15. 11:34
 2/12 anonim ***** válasza:
Most hétvégére van már terved? :D De a kérdésre válaszolva biztos másképp viselkedsz egyébként ennyi :) 25/F
2015. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztos nincs rád irva hogy "Vigyázat! Nem angyal! Ez egy Démon!" :D
2015. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is szabad vagyok most szombaton esetleg. Csinálok neked reggelit is!
2015. máj. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha azt gondolják? Legalább izgalmasnak hisznek ha kiderül ha oda kerül a sor:)
2015. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hol lehet feliratkozni a várólistára? :-)))
2015. máj. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

Én is ilyen voltam, de mindenki szűzpöcöknek hívott, egy barátom nem volt egyetemen vagy fősulin, sose láttak senkivel. :)


Vagyis voltam ott pasikkal, de a többiek erről nem tudtak.


Jól tanultam, csendes voltam... de a szexben nagyon szolga típus vagyok. :) Szóval nem csak az lenne furcsa számukra ha sűrűn lenne partnerem, hanem ez is, hogy alázatos vagyok, mert egyébként kicsit nagy az egóm :)

2015. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Volt egy osztálytársam általánosban, aki egy tündéri kislány volt. Egy középsuliba mentünk, ott is nagyon csöndes és aranyos volt, jól nevelt, bár a tanulmányi eredménye rossz volt. Lett neki 12-re egy barátja, akivel megvoltak, de nem is tudom, egy idő után szakítottak. Majd megismerkedett egy másik sráccal, aminek az lett a következménye, hogy cigi, bulik, részegség, lights off, és utolsó hónapokban be sem járt suliba, bukta az érettségit (én most rakom), nem érdekli semmi, a barátjával lóg, akit a szülei tartanak el, mert se szakma se semmi, nem dolgozik, csak elvan, és ezt senki sem nézte volna ki belőle. Brutális ahogy most viselkedik.
2015. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
-volt
2015. máj. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Irigylem a pasikat.:D


21/f

2015. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!