Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok között van olyan aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok között van olyan aki inkább "karrierista" típus és nem párkapcsolatcentrikus?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert én ilyen vagyok fiúban és haverok között is akadnak ilyenek. Röviden ez annyit tesz, hogy nincs szükségünk párkapcsolatra mert sokat dolgozunk és mindenünk a jólétünk megteremtése. Tehát szép lakás, jó autó, sok utazás, jó munkahely (esetleg saját cég). És minden időnket ezzel töltjük.


Lányban viszont nem tudom létezik -e ilyen, mert eddig még nem találtam. Mindenki annyira ráakaszkodik az emberre, hogy minden pillanatban ott lennének velem és nem lehet elszabadulni sehogyse :(


Én viszont olyat szeretnék aki éli a saját életét amellett h együtt lakunk és együtt vagyunk. Viszont pl hétvégén v ha szabadságon vagyunk akkor együtt utazunk el, támogatjuk egymást ha épp szükséges, de nem megyünk egymás agyára :D

Létezhet ilyen? És úgy h nem kényszerből ilyen hanem mert ő is ezt szeretné.


2015. máj. 14. 21:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a válaszokat, leragadtam a 3-asnál.

Azért, mert te családcentrikus vagy, az nem azt jelenti, hogy aki nem az, az ronda lenne, és ne lenne normális. :) MErt ugye ezt írtad.


Én karriercentrikus vagyok, de bocs, hogy nem vallom magam rondának. Ugyanúgy élem át ezt az egészet, mint a kérdező. Foglalkozom a saját sikereimmel, mellette lehet valakim, de az ne akadályozzon.

Tudom, hogy te normális vagy, és a leggyönyörűbb a világon, hiszen csak a rondák lesznek karrieristák. Legyél elégedett magaddal és menj a konyhába főzni, utána altasd el a gyerekeket, és mikor hazajön a férjed, akkor teljesítsd minden kívánságát.

2015. jún. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

20-asnak:

Nézd meg a Túlélő című filmet, aztán ha utána is akarsz harcolni, akkor hajrá.

https://www.youtube.com/watch?v=silb1MHiqrM

Tartalom:

[link]

2015. jún. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!