Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok között van olyan aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok között van olyan aki inkább "karrierista" típus és nem párkapcsolatcentrikus?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert én ilyen vagyok fiúban és haverok között is akadnak ilyenek. Röviden ez annyit tesz, hogy nincs szükségünk párkapcsolatra mert sokat dolgozunk és mindenünk a jólétünk megteremtése. Tehát szép lakás, jó autó, sok utazás, jó munkahely (esetleg saját cég). És minden időnket ezzel töltjük.


Lányban viszont nem tudom létezik -e ilyen, mert eddig még nem találtam. Mindenki annyira ráakaszkodik az emberre, hogy minden pillanatban ott lennének velem és nem lehet elszabadulni sehogyse :(


Én viszont olyat szeretnék aki éli a saját életét amellett h együtt lakunk és együtt vagyunk. Viszont pl hétvégén v ha szabadságon vagyunk akkor együtt utazunk el, támogatjuk egymást ha épp szükséges, de nem megyünk egymás agyára :D

Létezhet ilyen? És úgy h nem kényszerből ilyen hanem mert ő is ezt szeretné.


2015. máj. 14. 21:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Pl en :D
2015. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok
2015. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Az én ex munkahelyemen minden főnök nő volt, és konkrétan este 8-ig bent voltak minden nap. Se kapcsolat, se gyerek. De egyik rondább volt, mint a másik. Szerintem ez egyfajta pótcselekvés, ha már a magánélet nem jött össze, inkább a karrier. Normális nőnek azért fontos a magánélete is.

Alapvetően én nem vagyok karrierista, de egy kapcsolat elején nem akaszkodom senkire. De volt olyan is, hogy 3 hónapja voltunk együtt, heti egyszer találkoztunk, hétvégén ment az anyjához, és amikor többet akartam, szerinte rá akartam akaszkodni. Na ne már! Simán csak nem érdekeltem eléggé. Igazam is lett, mert utána összejött egy csajjal, minden nap randiztak, hamar el is vette. Szóval ha te is találsz valakit, aki igazán érdekel, akkor majd mindig vele akarsz lenni. Ha soha nem éreztél és nem is fogsz ilyet érezni, igazán sajnállak.

2015. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én párkapcsolat centrikus és karrierista típus is vagyok. Van egy barátom, ő már egyetemen tanul én meg majd most megyek. Nagyon oda figyelek, hogy jól teljesítsek, de mióta van barátom, azóta lett egy új életem. Nagyon szeretem, sokat vagyunk együtt és így is maximálisan tudok teljesíteni. Jó most csak hétvégente találkozunk, de nyaranta amikor csak lehet együtt vagyunk. Ritkán megyünk külön társaságba, mert ismerjük egymás barátait és sok közülük már összekovácsolódott.


Viszont nincs igazából olyan, hogy saját élet, hanem közös élet. Emellett mindketten építjük a karriert és ha arról van szó tanulás miatt "el lehet halasztani" az együttlétet, de sokkal könnyebben tanulok ha előtte ad egy kis lendületet. Így a kettő kissé összefügg. Ha sokáig nem látom, a tanulásra is nehezebben koncentrálok.

2015. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok én is. Számomra a család kimerül a társamban, de nem gyógyulok a nyakára. Megbeszéljük a dolgainkat, de mindkettőnknek fontos a karrier, ennek ellenére egymást sem hanyagoljuk el. Nem vágunk eret, ha a másik épp mással foglalkozik, mindkettőnknek megvan a magánélete. A másik mellett viszont megpihenünk. Igenis fontos, hogy haladjunk valamerre egzisztenciálisan, és teszünk is érte mindketten, egymás mellett.
2015. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Volt már ilyen, hogy nagyon akartam valakit de rájöttem, h nem menne a kapcsolat mert bár sose untuk meg egymást akár mennyit töltöttünk együtt, nekem nem az az életcélom h otthon üljek és gyerekeket neveljek. Hanem szórakozás és sok munka és jó élet, kiemelkedő az átlagból. Lehet hihetetlenül hangzik de van aki ilyen. Lányok kevésbé. És nekem nem pótcselekvés a munka mert sok barátnőm volt már és többnyira szép és okos lányok, akikkel tényleg nagyon jó volt együtt lenni, de nekem mégsem való ez :/

Túl nagy a szabadságigényem és ezt egyikőjük se tudta elfogadni.

2015. máj. 14. 21:58
 7/22 A kérdező kommentje:
Első 2 lány: és lenne kedvetek beszélgetni erről privátban is esetleg? :P
2015. máj. 14. 22:13
 8/22 anonim ***** válasza:

"nekem nem az az életcélom h otthon üljek és gyerekeket neveljek"


Barátom pont ugyan ez. Én sem átlagosan akarom a gyerekeket nevelni, hanem sok kalanddal, jó élettel, megfelelő munka mellett, úgy, hogy legyen időm, és ne az állam ossza be minden egyes percemet.


Mi megtaláltuk egymást. Bár nem átlagos az életcélunk, mégis nagyon szeretünk együtt tölteni nagyon sok időt. Ez ezért is olyan különleges, mert a kapcsolat is jól működik és az életben is jól teljesítünk. Ha elhiszed, ha nem, a kettő megfér egymás mellett.

4

2015. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Szerintem a mai világban egyre nehezebben. Ahhoz, hogy jól élj, sokat kell dolgozni és sokmindenhez kell érteni. Egyre nehezebb jól fizető munkákhoz jutni. Sok az ember és kevés a munka, így mindig van aki olcsóbban elvállalja.. A régi világban még olyan munkalehetőségek voltak , h alkalmazottként vki helpdeskes pc support rendszergazda volt pl 8 órában és fél millát keresett havonta. Most egy ilyen emberke kb 130e-t keres nettóban. Akiknek még megvan az állásuk régóta ők, megkapják a fél millát, de folyamatosan ott a veszély h megszűnik a munka és újat már csak 150 körül fognak találni ők is. :/
2015. máj. 14. 22:54
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik nem zárja ki a másikat... Én mindkettőt remek szinten hozom.
2015. máj. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!