Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Komolyan kezdenek irritálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan kezdenek irritálni a heteroszexuális emberek. Hogyan lehet kibírni őket?

Figyelt kérdés

Figyelgetek, olvasgatok, és egyre inkább azt veszem észre, átesnek a ló túloldalára. Teljesen meg vannak róla győződbe, hogy nekik mindent szabad, ők az etalon.

Isten lássa lelkem, én próbálom tolerálni őket, de egyre nehezebb egy levegőt szívni velük.


Valaki vigasztaljon már meg, hogy nem mind szörnyeteg. Nem akarok olyan lenni, mint ők.



2015. máj. 6. 19:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#10 Nehéz úgy nem tudomást venni valamiről, ami percenként az orrod alá dörgöli, hogy létezik. Bármerre fordul az ember, ez fogadja, legyen az magazin, tévé, játék, könyv.


Én, reagálva a többi kommentre, nem utálkozok veletek ellentétben. Tanácsot kértem, hogyan lehet túlélni azt, amit műveltek.

2015. máj. 6. 20:09
 12/19 anonim ***** válasza:
45%
Persze, az en ku.va anyamat, amiert nincsenek ferde hajlamaim!
2015. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%

csak el kell fogadni, mást sajnos nem nagyon tehetsz

az emberek még nem állnak készen arra hogy teljesen elfogadják a homoszexualitást/ biszexualitást, de a most felnövő generáció már így is sokkal elfogadóbb mint az előző, nagyszüleinkről nem is beszélve

valahogy úgy lehet majd mint a feketékkel, lassan de biztosan mindenkit megilletnek majd ugyanazon jogok


üdv. egy örök naiv lélek, aki menthetetlenül hisz abban hogy az emberiség tud jó irányba változni

2015. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#13 Mióta eredményez a dolgokba való beletörődés változást?
2015. máj. 6. 20:16
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
13-as ne keverd már ide a fekákat! Azok mennyivel vitték előrébb az eberiséget? Ellentétben azokkal, a különféle nemi identitású fehérek között gyakran vannak értékes emberek.
2015. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
13-as, te valóbna aztb hiszed, hogy fekete embereknek semmit nem köszönhetünk? Van egy jó hírem: te egy korlátolt f asz vagy!
2015. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nehzen, de ki lehet bírni:)
2015. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Azért nem hiszem, hogy mindenki irritálna. Nekem semmi bajom nincs a más szexuális beállítottságú emberekkel. Szívesen meghallgatom a szexuális kalandjaikat, egyedül arra nem vagyok kíváncsi hogy férfi a férfival mit csinál az ágyban, mert attól felfordul a gyomrom, de ha nem tolják ezt a képembe, akkor akár a legjobb barátaim is lehetnek.


Nem tudom neked mi a bajod, kivel van bajod, sok embert ismerek, akik egyáltalán nincsenek a ló túloldalán. Lehet felfújod kicsit, mert a környezetedben valami rosszat tapasztaltál.

2015. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ez amolyan "Ma fáztam, tehát nincs globális felmelegedés, ma már ettem, úgyhogy senki sem éhezik"-szerű komment volt.
2015. máj. 15. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!