Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Komolyan kezdenek irritálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan kezdenek irritálni a heteroszexuális emberek. Hogyan lehet kibírni őket?

Figyelt kérdés

Figyelgetek, olvasgatok, és egyre inkább azt veszem észre, átesnek a ló túloldalára. Teljesen meg vannak róla győződbe, hogy nekik mindent szabad, ők az etalon.

Isten lássa lelkem, én próbálom tolerálni őket, de egyre nehezebb egy levegőt szívni velük.


Valaki vigasztaljon már meg, hogy nem mind szörnyeteg. Nem akarok olyan lenni, mint ők.



2015. máj. 6. 19:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Búúúúza
2015. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok homoszexuális. :D
2015. máj. 6. 19:59
 3/19 anonim ***** válasza:
18%

A napi meleg-mérgelődést hallották.


Holnap következik a lezbikus-lázongás, mint liberális program.

2015. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

Na, ez is egy kritika :D

"Visszavágás"?

2015. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem a kérdésed, pontosan mi a bajod?
2015. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor aszexuális vagy? Vagy biszex?
2015. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mit érnék bugyuta játékokkal? Visszavágás, hagyjuk már. Komoly a kérdésem. Én nem akarom utálni őket, nagyon nem, de folyton folyvást tesznek valamit.
2015. máj. 6. 20:01
 8/19 A kérdező kommentje:

#6 Lényegében teljesen mindegy.

Légy szíves a kérdésre válaszolj.

2015. máj. 6. 20:02
 9/19 anonim ***** válasza:
37%
nem is tudtam hogy már köcsögnek vagy ferdének lenni menő, mi, több milliárd hetero emberek, mindjárt elbújunk valahova hogy ne zavarjunk téged :P :D
2015. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

én nem a heteroszexuálisokkal, hanem a kortársaimmal vagyok így, mint kb. te

engem ha nagyon felidegesít valaki, veszek egy mély levegőt, és elképzelem hogy nem is létezik, megszünt létezni, meghalt az összes idiótaságával együtt

2015. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!