Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heterok. Miért utálják, vetik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heterok. Miért utálják, vetik meg a heterok a homoszexuálisokat? Mi rosszat csinálnak veletek?

Figyelt kérdés
Vagy csak azért mert látjátok hogy ez az alapértelmezett dolog hogy a melegeket utálni kell ??? Értelmes válaszokat szeretnék, és minden választ előre Köszönök.

2013. dec. 27. 04:20
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom, van-e bajom a melegekkel. Mindenesetre az asztalomnál inkább nem akarom őket látni.
2013. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
63%
Miquel, nincs is asztalod.. megint ittál?
2013. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Inni? Az nem az én asztalom...
2013. dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
24%

Nem a homoszexuálisok az igazi megvetés tárgyai. Azok szopják csak egymást ha ez jó nekik, bár heteróként nézve ez elég undorító meg az is ha két pasi csókolózik.

De az igazi megvetést a nőként viselkedő férfiak kapják. A semalok. Az ő viselkedésük, kinézetük még egy nőben is undorító.

És ráadásul nemsokára már odaérünk, hogy nem éretségizhet az aki nem volt még a saját nemével szexuális kapcsolatban.

Éljenek együtt csak ne irritálják a többieket. Mert ma ez megy. Bárki akit ez zavar lefasisztáznak, lenáciznak, leszélsőségeznek. És nem is a homoszexuálisok, hanem a médiában tevékenykedő úgynevezett toleránsok akik azt gondolják, hogy ez a szabadság.

2014. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
63%

Miért? Jó az, ha valakit elítélnek feleslegesen, olyan miatt, amihez semmi köze sincs? :D Az relatív, hogy kinek mi tetszik. Nekem pl. nagyon bejön két csókolózó pasi :P De az nekem is ellenemre van, hogy az utcán, huzamosan csinálják a dolgokat. Ha pl. csak egy csók elköszönéskor, és nem direkt megjátszva, akkor oké, de ha direkt arra utaznak (akár a heterok - pl. a buszon előttem), hogy feltűnsét keltesenek, akkor nem.

Amúgy ezekszerint közöd van a barátod (akivel mész sörözni hétvégén) szexualitásához? Mert tudod, hogy hetero, és nem zavar. Ha pl. meleg lenne, akkor azért zavarna, mert a szexualitásával foglalkozol...


[link]

2014. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!