Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heterok. Miért utálják, vetik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heterok. Miért utálják, vetik meg a heterok a homoszexuálisokat? Mi rosszat csinálnak veletek?

Figyelt kérdés
Vagy csak azért mert látjátok hogy ez az alapértelmezett dolog hogy a melegeket utálni kell ??? Értelmes válaszokat szeretnék, és minden választ előre Köszönök.

2013. dec. 27. 04:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
14%
egyszerűen csak undorodnak tőle és ezért már reflexből utálják őket.
2013. dec. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
90%
Én már jobban utálom a heterókat mint a melegeket pedig nem vagyok meleg.
2013. dec. 27. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
36%
TV-ben hallottam, hogy: apa-lánya sétál az utcán, a kislány meglát két meleget csókolózni, megkérdi az apjától, hogy mit csinálnak, erre az apa nem tud mit válaszolni. Ilyen melegfelvonulásos izén volt. Ellenben nekem semmi bajom velük, tudomást sem veszek róluk, és itt szinte alig vannak.
2013. dec. 27. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 The Guard ***** válasza:
42%
Semmi baj velük addig amíg nem akarnak kikezdeni velem...
2013. dec. 27. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
98%

"[...] erre az apa nem tud mit válaszolni" ??


Ennek a történetnek nem értettem a lényegét.

2013. dec. 27. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
5%
Te hogy magyaráznád el a kislányodnak, hogy két férfi csókolózik, mikor otthon egészen mást lát?
2013. dec. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
95%
Úgy, hogy: "Emlékszel, hogy mit láttál otthon? Na, ugyanaz működik azonos nemű embereknél is."
2013. dec. 27. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
12%
Valószínű, hogy ezt majd pont egy kisgyerek fogja megérteni, ráadásul ha így magyarázzák el neki. De mindegy is, nem vitatémaként hoztam fel, csak leírtam, amit hallottam.
2013. dec. 27. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
91%
És mi van akkor, ha apa-lánya fényes nappal éppen egy parkban sétálnak Budapesten mert élvezik a nyarat és a napsütést amikor a kislány meglátja, hogy egy "swag alfahím" éppen a 14 éves r*ngyóját szoptatja mélytorkosan egy fa tövében majd a kislány megkérdezi mit csinálnak. Arra mit felelnél?
2013. dec. 27. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan bonyolult, hogy a szeretet/szerelem kialakulhat nem ellentétes neműek között is. Lehet persze, hogy nem én kapnám az év apukája díjat. Singularity példája már talán nehezebb lenne, ha nincs bekötve még az internet, de valószínűleg arra is kitalálnék azért valamit.
2013. dec. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!