Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heterok. Miért utálják, vetik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heterok. Miért utálják, vetik meg a heterok a homoszexuálisokat? Mi rosszat csinálnak veletek?

Figyelt kérdés
Vagy csak azért mert látjátok hogy ez az alapértelmezett dolog hogy a melegeket utálni kell ??? Értelmes válaszokat szeretnék, és minden választ előre Köszönök.

2013. dec. 27. 04:20
1 2 3 4
 21/35 Brutus19 válasza:
0%
Hello mindenkinek. Én vagyok a másik oldal. :D Az az oldal aki megveti őket. Én nem gyűlölöm, hanem egyszerüen nem veszem ember számba őket. Valószinűleg azért mert nyers modorú családból származok ilyen téren. Ha ilyet látok egyszerüen felfordul a gyomrom. Nem birom nézni ahogy 2 ffi nyalja-faja egymást. Én szerintem ez undorító és TERMÉSZET ELLENES. És a válasz a neveltetés! Kit hogyan nevelnek, úgy áll hozzájuk..
2013. dec. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Én meleg vagyok, és azt tartom undorítónak, amikor két ember az utcán tolja a reprodukciót, és a Les Prélue-t... Mindegy, hogy meleg, hetero, engem zavar, mert nem arra való a közösségi terület. Egy parkban, vagy egy utcán nyugodtan lehet(ne) kézenfogva sétálni a pároknak. Abban semmi kivetnivaló nincs. Azért a leszbikáknak könnyebb dolguk van, mert a legnagyobb barátnők egymás kezét meg szokták fogni, amikor sétálnak :D Persze nem mindig.


A csók. Ha a melegeknek nem lehet, akkor szerintem a heteroknak se lehessen az utcán csókolózni.

Nemsokára fel kell, hogy érjen a magyar lakosság a "testvériség asztala" mellé. Ettől szerintem sajnos messz vagyunk.

A radikalizmus a divat ma, sokak meggyőzhetetlenek. Úgy gondolom, hogy egy olyan gondolat, elv sincs ami mindenre megoldást jelentene (alapértelmezett homofóbia - lehetne egy BNO kódot is keresni neki :). Az államnak valamennyire irányítani kell, de az emberek alkossák az államot, és ne a tőke, meg néhányszáz ember. A jobb helyeken így van. És ha megfigyeljük, akkor a korszerűbb országok többségében nem nézik ki az ember. Legyen akár zsidó, cigány, vagy esetleg homoszexuális, biszex.

Mennyivel egyszerűbb lenne a többségnek, ha nem lenne diszkrimináció. Egy habzó szájjal akárkit szidó ember a számomra nem szimpatikus. Olyan radikális-szélső benyomást kelt, és a legelső vélemény határozza meg az ember jellemét legtöbbször.


17f

2013. dec. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
19%

Én nem utálom őket csak olyan furák.. én nem tudom elképzelni mi a francot lehet csinálni egy csajjal évekig csajként. A férfi férfi kapcsolatot azért jobban működő képesnek látom. Engem nem zavarnak nem is utálom őket csak ha már túlmennek a határon ( pl egy férfni ne öltözzön már úgy mint egy nő főleg ha jó férfias a megjelensée alapból még akkor se ha meleg... )

L

2013. dec. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
én hetero vagyok, és nem utálom a melegeket. Eddig sem érdekelt, hogy a barátnőim/ellentétes nemű barátaim kivel hogy viselkednek az ágyban, nem tartozik rám, ezután sem fog. Amíg nekem nem kell végighallgatnom, meleg ismerőseim mikor hogy mit csinálnak éjszaka, addig nem az én dolgom. Ellenem ugyan nem tesz egy meleg csaj semmit, legalább több pasi közül választhatok. (Megjegyzem, volt olyan barátom, akit az egyik exe egy lányért hagyott el. Itt például elég sokat nyertem az ügyön.)
2013. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 moonlightsentinel ***** válasza:
100%

"Jesse Pinkman nevű felhasználó válasza:


Valószínű, hogy ezt majd pont egy kisgyerek fogja megérteni, ráadásul ha így magyarázzák el neki. De mindegy is, nem vitatémaként hoztam fel, csak leírtam, amit hallottam."


Nagynéném úgy magyarázta el öt éves kislányának, hogy meleg vagyok, hogy "Dani meg a barátja szeretik egymást, ugyanúgy, mint én és apa". Erre azt mondta az unokahúgom, hogy jó, és elment játszani. Meg is értette, azóta sincs ezzel gond.

Pont, hogy a gyerekeknek nem kell különösebben magyarázni, mivel még nincsenek kialakult előítéleteik, ők elég gyorsan megértik ezt.

2013. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 moonlightsentinel ***** válasza:
100%

De nem is ezt akartam írni, hanem azért kissé általánosítás ez a kérdés, nagyon sok heterónak semmi baja nincs a melegekkel (hála Istennek).

Ellenben vannak homofób melegek is, fura állatfaj, de egyáltalán nem ritka.

2013. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
nagyon divat lett a homofóbia
2013. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat:) Visszatérve az egyik válaszra, nem általánosítok, tudom hogy vannak heterok akik nem ítélik el, csak nagyon kevesen vannak.
2013. dec. 27. 15:14
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Jó pár vicces választ olvastam itt, feldobta kicsit a reggelem, most már mehetek nyugodtan aludni :D


19/L(eszbikus)

2013. dec. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
szerintem több hetero toleráns a melegekkel, mint a homofób, csak azok nem olyan hangosak vagy pedig félnek kiállni a véleményükkel.
2013. dec. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!