Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A meleg/biszex férfiak, fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg/biszex férfiak, fiúk miért akarnak sokszor annyira leszopni egy hetero férfit?

Figyelt kérdés
Természetesen tisztelet a kivételnek, nem általánosítok, de ez amolyan dicsőség féle dolog mint nekünk szűz lányt találni vagy mi? Fenn vagyok erotikus társkeresőn (hetero, nem én regisztráltam rossz helyre) és rengeteg meleg/bi akarta, hogy szopassam le, néha igen rámenősen nyomultak. Ebben nekik mi a jó?

2013. jún. 2. 10:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
EGY HETERO SRÁC SOHA NEM LENNE MELEGGEL! HETERO VAGYOK, DE MÁR ANNYIRA ELEGEM VAN A SOK MELEGBŐL.... MINDEN TÁRSKERESŐ OLDALRA KIÍRTAM, HOGY HETERO VAGYOK, ÉS CSAK LÁNYOK ÉRDEKELNEK, DE ENNEK ELLENÉRE IS NYOMULNAK, HIÁBA KÖZLÖM NEKIK, HOGY HETERO VAGYOK... NEM ÉRTENEK A SZÉP SZÓBÓL... AKKOR MEG NE CSODÁLKOZZANAK, HA ELKÜLDÖM ŐKET..... A MÁSIK MEG AZ, HOGY AZ A SRÁC, AKI AZT ÁLLÍTJA MAGÁRÓL, HOGY HETERO, DE KÖZBEN A FIÚKAT IS SZERETI, AZ NEM 100%-OS HETERO, HOGY ENYHÉN BISZEXUÁLIS, AMI AZT JELENTI, HOGY A LÁNYOKHOZ, VALAMINT A FIÚKHOZ IS VONZÓDIK... A HETEROK KIZÁRÓLAG A LÁNYOK HOZ VONZÓDNAK CSAK, AKÁRCSAK ÉN! SOHA NEM PRÓBÁLNÁM KI FIÚVAL! A DÖNTÉSEM VÉGLEGES! 20/F NE HARAGUDJ ATOM A HIBÁKÉRT..
2017. ápr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok a hibákért, de a telóm mindent átír...
2017. ápr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!