Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A meleg/biszex férfiak, fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg/biszex férfiak, fiúk miért akarnak sokszor annyira leszopni egy hetero férfit?

Figyelt kérdés
Természetesen tisztelet a kivételnek, nem általánosítok, de ez amolyan dicsőség féle dolog mint nekünk szűz lányt találni vagy mi? Fenn vagyok erotikus társkeresőn (hetero, nem én regisztráltam rossz helyre) és rengeteg meleg/bi akarta, hogy szopassam le, néha igen rámenősen nyomultak. Ebben nekik mi a jó?

2013. jún. 2. 10:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

Szeretik a f*szt:)

Én is jártam így. Van egy elmélet, már nem tudom hol olvastam. Hogy sok ilyen pasi rajong a farokért. Jobban, mint a lányok. Ők általában szívességből szopnak, míg ezek a férfiak azért mert imádják csinálni (Tisztelet a kivételnek, tudjuk, hogy itt csak szopóbajnok hölgyek vannak:D) Éppen ezért egyoldalúan viszonzás nélkül is szívesen kényeztetnek egy srácot. Titokban kell tartaniuk a vágyaikat, és ilyen esetben biztosan nem tudódik ki a dolog, mert ugye melyik hetero pasi hencegne azzal, hogy elszopta egy másik pasi.


De ez csak egy elmélet, lehet, hogy hülyeség az egész:D

2013. jún. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ebben van valami egyébként, az egyik aki nagyon nagyon szerette volna, az írta, hogy otthon nem tudják, így logikus lenne, meg ez tényleg ilyen mánia, fétis lehet.
2013. jún. 2. 10:16
 3/22 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ezek ilyen skalpvadász b.zik.


Van egy meleg ismerősöm,aki folyton azzal henceg,hogy "na ez

és az beadta a derekát,és jól lecoptam!"

Egymás előtt dicsekednek,hogy ki copott le több hetero fact.


Bár én ezeknél a férfiaknál azért megkérdőjelezném azt,h valóban 100%-ig heteróak e......szerintem némi bi hajlam azért szükségeltetik hozzá én heteró vagyok,és még pénzért se mennék bele soha,én is kaptam már meleg pasitól ajánlatot,de valahogy nem izgatott a dolog....

2013. jún. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Én is ígyvoltam vele, egy lányos alkatú, arcú srác volt e legutóbbi, már könyörgött, de udvariasan elhajtottam.

Szerintem is ez a skalpvadász dolog is bejátszik, lefogadom, hogy utána ha meglátna a városban a kis meleg haverjaival, már mondaná nekik, hogy látjátok azt is jól lecummantottam, sőt még azt is kinézem belőlük, hogy aki hagyja, utána azzal zsarolja, hogy lebuktatja az ismerősei előtt ha nem hagyja folytatni a cumiztatást.

2013. jún. 2. 11:02
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

nem tudom, én meleg vagyok de soha semmit nem akarnék hetero sráctól, mondjuk ha nem ismerem akkor melegtől se

lehet én vagyok a maradi, de nekem ez alap


21f

2013. jún. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%

Vannak, akik kimondottan izgulnak erre (heteró pasit kényeztetni), sztem ez egyfajta fétis.


Nekem személy szerint tökmindegy, ha alkalmi szex kell, felőlem lehetsz heteró, de kapcsolatra csak olyan meleg pasi kéne, aki nem rejtőzködik (sajnos ilyenből kevés van)...

A dolog másik oldala, hogy mennyi, magát heteróként azonosító pasi kalandozik a másik oldalon is. Én is fent vagyok erotikus társkeresőn melegként, és rendszeresen kapok ajánlatokat heteróként regisztrált férfiaktól. Ezek a határok jóval lazábbak, mint azt sokan gondolják :)


A másik, hogy ha alkalmit akarsz, előfordul, hogy a partner beléd zúg és le kell koptatni, ami kellemetlen. Ez heteró pasival nem nagyon fordul elő. :)

2013. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Az biztos :)
2013. jún. 2. 12:08
 8/22 anonim ***** válasza:
52%

Jaj gyerekek :D


Tisztázzuk már a dolgokat!


Heteró pasi: kizárólag nővel szexel,nincs "csak egyszer kipróbálom,és én nem kapom be!" azért HETERÓ,mert csak a saját nemével képes szexelni

Biszex pasi: van bnője,viszont néha kalandozik a saját oldalán is,komoly kapcsolatot (általában) csak nőkkel alakítanak ki sokszor szeretné azt hinni,hogy heteró,de ezt csak ő hiszi el......

Meleg pasi:aki teljes mértékben a saját neméhez vonzódik

2013. jún. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
13:32 Jaj gyerek, a valóság ennél kicsit bonyolultabb. Az emberek nem szótárból nézik ki, hogy mik ők, hanem van egy identitásuk, ami sokszor nem felel meg a saját vágyaiknak. Aki éveken át heteróként azonosult, nem fogja magát biszexnek tekinteni csak azért, mert épp kanos volt és leszopatta magát egy fiúval, vagy berúgott és elszórakozott egy haverjával. Én meg nem vagyok feljogosítva arra, hogy megmondjam neki, minek nevezheti magát. Főleg, mivel én is voltam már nővel, de attól még melegnek tartom magam...
2013. jún. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Melyik az a társkereső ? :D
2013. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!