Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A meleg/biszex férfiak, fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg/biszex férfiak, fiúk miért akarnak sokszor annyira leszopni egy hetero férfit?

Figyelt kérdés
Természetesen tisztelet a kivételnek, nem általánosítok, de ez amolyan dicsőség féle dolog mint nekünk szűz lányt találni vagy mi? Fenn vagyok erotikus társkeresőn (hetero, nem én regisztráltam rossz helyre) és rengeteg meleg/bi akarta, hogy szopassam le, néha igen rámenősen nyomultak. Ebben nekik mi a jó?

2013. jún. 2. 10:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%

Tudom, én nem vagyok jó viszonyítási alap a mai világban, de én melegként már attól is szégyellem magam, és bűntudatom van, ha titokban tetszik egy hetero srác. Pedig különben vállalom magam.


25 f

2013. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
86%
Ismerős érzés. De jó bebizonyítani egy heteronak, hogy vagyok olyan jó (vagy jobb) Mint az illető Hetero Férfi nője :D
2013. jún. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Gondoltam, kedves utolsó, hogy ilyesmi zajlik a háttérben, annyira győzködnek mindig, hogy ilyen szopásban még nem volt részem mint amit tőlük kapnék. :)
2013. jún. 4. 17:50
 14/22 anonim ***** válasza:
93%

"De jó bebizonyítani egy heteronak,"


vagy inkább saját magának :D

2013. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%

Én egészen másképpen látom a dolgot!

Több térskergetőn arcképpel regisztráltam és nő partnert keresek,de sok bi vagy meleg szólít meg.

Tehát nem lehet egyértelműen kijelenteni (kellőképpen megalapozott szociológiai felmérés nélkül), hogy a kérdező állítása biztosan megáll.

2013. jún. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
94%

Mer a heteró f@sz is f@sz! ...nemes egyszerűséggel elmagyarázva. :D

Pl. én is megszexelném a leszbi csajt, ha tetszik nekem.

2013. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Szerintem van benne egy izgalom,kihívás.

Bár én sosem tolakodnék ilyesmivel,sőt ha egy heteró pasi erre kérne,akit nem ismerek,én inkább mást sejtenék.


Ez olyan,hogy kipróbálod és annyi.Én is lehet kifogom próbálni csajjal,de ha nem,az sem baj.Annyira nem furdal a kíváncsiság.Na meg,amilyen peches vagyok még teherbe esneXDDD


Amúgy kevés nő van ilyen társkeresőkön.Mert prűdek,meg hát a heteró pasik is tehetnek róla,hogy ilyenek.Ha bevallják,hogy mire vágynak,akkor r-bancok,ha meg nem,akkor prűdek:D


Amúgy szerintem tök aranyosak azok a heteró pasik,akikkel nyitottan lehet beszélgetni erről és nem olyan tipikus átlag birkák,akik csak mennek a tömeg után és mindenre fújolnak:)

2014. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Amúgy ez a zsarolás dolog elég gusztustalan.

Szerintem ezért is fontos,ha pl valaki megoszt vmi bizalmasat a másikkal,akkor egy kölcsönös legyen.Te is adsz vmit magadból,a másik fél is,így mindketten tudjátok,hogy a másik tud rólatok vmit,ami bizalmas és ha visszaélsz a bizalmával ő is tud rólad olyat,amit nem szeretnél,hogy mások tudjanak:)


Én pl múltkor nagyon megnyíltam az unokatesómnak(40 éves nő),éreztem a nyitottságot nála,és elmondtam neki,hogy meleg vagyok,ő pedig elmondta,hogy szoktak a férjével 4esben szexelni egy másik párral:))

Szóval ő is tud rólam vmit én is róla.

Bár nem gondolom,hogy visszaélne a bizalmammal,mert akkor nem is mondtam volna el neki,de jó tudni,hogy én is tudok róla olyat,ami bizalmas,persze én sosem mondanám el senkinek:)

Meg jó ha talál az ember ilyen nyitott embereket,miért játszaná el a bizalmukat?Butaság lenne.

2014. ápr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én meleg vagyok és én is szívesen szopnék hetro srácot. Azért csak szopnék, mert van párkapcsolatom szerencsére, ezért mással nem tehetem.

A férfinak többnyire szex kell, a lányoknak többnyire érzelem. Ezért szeretetet adnak a fiúk, hogy kapjanak szexet. A lányok meg adnak szexet, hogy kapjanak szeretetet. Tök jó körforgás. Persze azért a lány is szeretheti a szexet és a fiúnak is vannak érzelmei, csak mások a hangsúlyok.

Ha viszont a pasik melegek, akkor mindkét fél a szexre hajt. Ezért olyan nagy az alkalmizó melegek és a nyitott meleg kapcsolatok aránya.

A lány azért szpja le a fiút, mert szereti a fiút, és jót akar neki. De a f@.szt már nem biztos hogy szereti. Egy meleg fiú viszont nem szp érzelemből. Egy meleg fi akkor szp, ha szereti a f@.szt. Azért adok bele apait-anyait az orál szexbe, mert én is azt élvezem. Én nem érzelgősködök, hanem szpok. Nagyon. Mert jó esik. Öröm tölt el, ha úgy cumizhatok le egy srácot, hogy teljes testében beleremeg élvezéskor, és miután szóhoz jut, csak annyit mond, hogy ez igen. Ezért szopunk mi meleg fiúk jobban, mint a lányok, nem azért, mert nekünk is van kukink.


A heteró pasikról sok meleg azt gondolja, hogy jobban néznek ki, mint a melegek. Heterónak lenni mégiscsak férfiasabb, mint melegnek. Mi melegek meg ugye a férfira, a férfias férfira vágyunk. Ha tényleg jól néz ki, akkor meg pláne vonzódunk hozzá, akarjuk őt. És a hetero pasi a tiltott gyümölcs kategória. Arra meg ugye mindenki vágyik.


Leírhatatlanul nagy dolog lenne számomra, ha egy sportos-izmos-atletikus fiatal nagy és szép farqu heteró fiú a számba adná, amije van. Gondolom érthető, hogy mindent beleadnék az akcióba, vagy még annál is többet. Azért csinálná jól, mert én is azt élvezem.

Hol kap ilyen szpást egy fú egy érzelmekre figyelő lánytól?


Ha a hetero pasi képes belátni, hogy ilyen szpásra csak egy kiéhezett bzy képes és lépes nem figyelni arra, hogy kinek a szájában van a szerszáma, és csak arra figyel, hogy milyen érzés profival dolgoztatni, akkor megkaphatja azt, amit lánytól soha, annak ellenére, hogy a lány őt szereti és odavan érte.


Na erről van szó.

2016. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
EGY HETERO SRÁC SOHA NEM LENNE MELEGGEL! HETERO VAGYOK, DE MÁR ANNYIRA ELEGEM VAN A SOK MELEGBŐL.... MINDEN TÁRSKERESŐ OLDALRA KIÍRTAM, HOGY HETERO VAGYOK, ÉS CSAK LÁNYOK ÉRDEKELNEK, DE ENNEK ELLENÉRE IS NYOMULNAK, HIÁBA KÖZLÖM NEKIK, HOGY HETERO VAGYOK... NEM ÉRTENEK A SZÉP SZÓBÓL... AKKOR MEG NE CSODÁLKOZZANAK, HA ELKÜLDÖM ŐKET..... A MÁSIK MEG AZ, HOGY AZ A SRÁC, AKI AZT ÁLLÍTJA MAGÁRÓL, HOGY HETERO, DE KÖZBEN A FIÚKAT IS SZERETI, AZ 100%-OS HETERO, HOGY ENYHÉN BISZEXUÁLIS, AMI AZT JELENTI, HOGY A LÁNYOKHOZ, VALAMINT A FIÚKHOZ IS VONZÓDIK... A HETEROK KIZÁRÓLAG A LÁNYOK HOZ VONZÓDNAK CSAK, AKÁRCSAK ÉN! SOHA NEM PRÓBÁLNÁM KI FIÚVAL! A DÖNTÉSEM VÉGLEGES! 20/F
2017. ápr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!