Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több férfitól hallottam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több férfitól hallottam mostanában, hogy néha-néha szeretnének szex és elélvezés után még a barátnőjükben maradni, akár lankadtan is, akár úgy aludva el együtt. Ez tényleg ilyen gyakori fantázia? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Valami szentimentális töltete van, vagy csak kink?

ma 03:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak fantázia. Feleségemmel gyakran csináljuk ezt. Alapból meztelenül összebújva alszunk. Kiflibe gyakran van, hogy az éjszaka közepén, de főként a hajnali merevedés kihasználjuk és úgy alszunk vissza, hogy a farjam a puncijába marad. Olyan is előfordul, hogy lovaglóban élvezés után nem válunk szét, rámfekszik, magunkra húzom a takarót és így szunyókálunk.
ma 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is csinálnám szívesen. F
ma 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Biztos marha guszta lehet, és főleg higiénikus, amikor az elernyedt nemiszervek közül kifolyik az erjedő “must” és szaglik másnap reggelik az egész ágynemű… -.-

Nem mondom, hogy nem lenne jó egy picit úgy megpihenni, és kevésbé hangulatromboló is, mint egyből rohanni mosakodni, de azért másnapig úgymaradni… hát az már fujj inkább.

39/F

ma 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fantázia az, kiváncsi lennék, ki bírna ugyanabban a pózban maradni, elaludni, szex után... Rém kényelmetlen.
ma 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régebben csináltuk,bent maradtam, alvás nem volt csak pihi, és utánna érdekes érzés ahogy újra visszakeményedek, és lehet folytatni.
ma 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!