Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dolgoznatok olyan munkahelyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolgoznatok olyan munkahelyen ahol a szex is a bér része egyfajta + cafeteriakent mint plusz juttatás?

Figyelt kérdés

Szerintem zseniális ötlet lenne szép nőket felvenni különleges titkárnő ként adni nekik jelentős plusz juttatast. cserébe a cég minden férfi dolgozója kaphatna velük speciális időt egy kellemes erre szolgáló helységben.

Szerintem motiváló lenne a munkaerőnek és csökkentené a munkahelyi kilepeseket stb és nem lenne nagy plusz teher egy cégnek.

Nem lenne tökéletes üzleti modell?

Minket férfiakat a szex jobban motivál mint a pénz szerintem.



jan. 17. 22:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem. A nő nem egy eszköz, te barom.
jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Miért akarsz ként adni a titkárnőknek?
jan. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Most tényleg, ennyi erővel miért nem mész prostihoz? Vagy muszáj a munkatársaid tudtára hozni?
jan. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

"Minket férfiakat a szex jobban motivál mint a pénz szerintem."

Szerintem meg nem. Főleg azokat nem, akiknek párja, családja van.

De még ha létezne is ilyen szolgáltatás, akkor is hivatásos prostikat kellene hívni, nem a titkárnőt kéne feketén megdugatni. Főleg akkor, ha egy lányt több munkavállaló is "használ", ilyenkor kellenek megfelelő egészségügyi papírok, rendszeres szűrések, és így tovább. Nem olyan egyszerű egy ilyen plusz szolgáltatás nyújtása, mint ahogyan azt te elképzeled.

jan. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Csak akkor ha az anyád, a húgod, a lányaid és az összes női rokonod ennél a cégnél dolgozna.
jan. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Oldfire ***** válasza:
63%
Sok volt a pornó kisgyerek. Az élet nem pornóból áll.
jan. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

Ha lenne ilyen, akkor te sem utasíthatnád vissza, ha egy meleg kollégád beinvitálna az erre szolgáló helységbe. Nem diszkriminálunk, a melegeknek is kell a motiváció.

Ha szerencséd van, akkor csak a nyugdíj előtt álló 130 kilós Gizike a bérszámfejtésről rántana.be magával a k*ró szobába.

jan. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Mondjuk lenne 5 nő különböző tulajdonságokkal szoke barna fekete haj egy két 18 éves kezdő tini 1 2 milf 1 nagyi .egy nagy cégnél lehetne ázsiai és fekete lány is a választékban plusz melegeknek tényleg kéne tartani egykét fiút is .


Lenne 10 jolfizettet dolgozó havi szűrésekkel simán ki tudna szolgálni egy 1000 fős céget..

lehetne válogatni kinek mi az igénye


Szerintem pénzben átszámolva nekem megérné ha 50 e kevesebbet keresnek de mindig ki lennék elegitve talán 100 e megérné ha heti többször lehetne menni .

jan. 18. 09:15
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

"tényleg kéne tartani egykét fiút is ."


Azt mondja kéne tartani xd

jan. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
De nem értem, hogy akkor miért kell ehhez ezeknek a nőknek titkárnőként is dolgozni? Akkor legyen kimondva, hogy céges prosti.
jan. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!