Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknek ez is egyfajta probléma?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek ez is egyfajta probléma?

Figyelt kérdés

Ha én nem tudok pár perc alatt eldurranni, mikor szopnak. Ha előtte volt aktus, akkor méglassabban megyek el orál közben. Ráadasul kéz+száj megfelelő kombinációja kell ahhoz, hogy elélvezzek szopástól.


Ebből kikövetkeztethető az is, hogy nem izgat a mélytorok. Csinálták már többen is, de nekem az nem ad hozzá semmit.



Szóval mennyire türelmesek a nők? Milyen arányban lehetnek akik jó kedvvel csinálnák végig ameddig el nem megyek? 🤔


Nemet, és tapasztalatot is írjatok légyszi ha van.



2023. máj. 7. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Az én párom is ilyen és milliószor jobb, mint ha gyorstüzelő lenne.

Türelmes vagyok, egyáltalán nem zavar. Főleg mert a szex is tovább tart, így mindkettőnknek maximálisan kielégítő.


N

2023. máj. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi első. Szóval jó kedvvel és türelmesen szopod, vagy csak ha/amennyire szükséges?
2023. máj. 7. 11:21
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Majd ha találok egy olyan pasit, aki elég türelmes ahhoz, hogy engem tisztességesen felizgasson, és esetleg kielégítsen, akkor majd én is türelmes leszek hozzá.

Mert már több, mint 20 éve élek nemi életet, és abból elég volt, hogy a sok “őfelsége” minden óhaja kielégítésre kerül, én meg még egy minimál ujjazást sem érdemlek.

2023. máj. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3-as, tudod ki tehet róla hogy csupa önző nyomikat fogtál/szolgáltál ki?
2023. máj. 7. 11:23
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

#2

Szeretem csinálni, ugyanúgy izgat engem is. Nem muszájból teszem :)


1-es vagyok

2023. máj. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ilyet se hallottam még, hogy valakit az zavar, h nem tud élvezni rövid idő alatt. Sztem a nők többsége erre pozitívumként tekint, szóval örülj inkább ennek.
2023. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bár létezne valaki, aki leszopna. A feleségem soha nem volt hajlandó.
2023. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7- nem kellett volna hozzámenni.
2023. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Velem az előjáték 40-60 perc és már ez alatt is volt hölgy, aki elélvezett. :)


F35

2023. máj. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez neked olyan rendkívüli esemény? Kérlek ne terheld a topikot irreleváns hozzászólásokkal, és főleg ne itt büszkélkedj (már ha igaz amit mondasz).
2023. máj. 7. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!