Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknek ez is egyfajta probléma?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek ez is egyfajta probléma?

Figyelt kérdés

Ha én nem tudok pár perc alatt eldurranni, mikor szopnak. Ha előtte volt aktus, akkor méglassabban megyek el orál közben. Ráadasul kéz+száj megfelelő kombinációja kell ahhoz, hogy elélvezzek szopástól.


Ebből kikövetkeztethető az is, hogy nem izgat a mélytorok. Csinálták már többen is, de nekem az nem ad hozzá semmit.



Szóval mennyire türelmesek a nők? Milyen arányban lehetnek akik jó kedvvel csinálnák végig ameddig el nem megyek? 🤔


Nemet, és tapasztalatot is írjatok légyszi ha van.



2023. máj. 7. 10:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9!

Arra aztán nagyon büszke lehetsz hogy egy óra alatt előfordult hogy a nő el tudott élvezni...

2023. máj. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

'Már volt hölgy ez alatt is'...


Szerintem meg ez alap. A 40 perc előjátékról nem tudom milyen véleménnyel van a szebbik nem, de szerintem egy minőségi mindent bele szex is megvan 40-60 perc alatt.


Csillóorgazmussal (előjáték) + 1-2-3 hüvelyi orgazmussal aktus közben.

2023. máj. 7. 18:33
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont az a jó, ha nem élvez el a pasi, mert így akár több mint fél óráig is tudom neki szopogatni, nyalogatni, kényeztetni.

És mivel nem durrant el, így még utána jól belém tudja vágni.

Fél óra szopogatás után, már én is úgy tocsogok, mint egy föld út egy nagy eső után.

2023. máj. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!