Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha itt mindenkinek kb 17-19cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itt mindenkinek kb 17-19cm és vastag, meg volt már 20+ nővel akkor miért járnak ide fel kérdezgetni, hogy ez jó-e a nőknek?

Figyelt kérdés
jan. 14. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Mert gyökerek

És segglyuktól mérik

Meg benyomva szeméremcsontig mérik hogy rá tudjanak hazudni 3-4 centit


31N

jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki itt kérdezi az biztos hogy szűz és fogalma sincs hogy mi a jó és hogyan kell használni.

Meg nem mernek csajozni és valamire rákell nekik fogni hogy sikertelenek.

jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezi a fene! Minek?
jan. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy idegesítsenek téged. Működik ezek szerint.
jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Azért kérdezgeti mert nem tudja használni! Azt hiszi, hogy ha már átlagon felüli, akkor attól már automatikusan jó is lesz a nőnek! Egy francokat!
jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy része szimplán trollkodik, más része azt hiszi attól hogy beböffent ide egy méretet máris kíváncsiak lesznek rá a nők.
jan. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kornel1980 ***** válasza:

Elvileg benyomva kell mérni, de persze ez nettó fars eredmény hiszen a használható része ennél 2-3 centivel kisebb lesz.

Nagyon sokat számít az alkat is...egy körte alkatúbb férfi, közepes túlsúllyal már nagyon sok centit tud veszíteni. Na de mindegy...akik ezzel hencegnek és kérdezgetnek több mint valószínű, hogy 13-15 éves kamasz gyerekek.

jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!