Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más nő sem szereti az előválad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő sem szereti az előváladék ízét orál közben?

Figyelt kérdés
tegnap 19:51
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Egy másik fogalmazási hiba. A korábbi válaszom is már alapul véve. Hogyan kerülhetne több nő és a feleségem egyszerre az ágyamba. Az ágyam egyben most a mondatom. Mivel nem vagyok megcsalós típus, és már azt is tudhatjuk hogy nem nyitott házasságban élek így az általad írt fogalmazást én nem használhattam. Egy harmadik észrevétel, hogy a feleségem azért nem került a kérdésbe, mert tudat alatt ezzel is védelmezni próbáltam. Legyen az bármekkora botorság is egy anonim oldalon. Rejtve maradt. És nem tudhatom, hogy akár önhibámból hikerül róla az információ. Elvesztem vagy ellopják a telefonomat… Bejelentkezve vagyok, fényképek vannak rólunk a telefonomban. Beazonosíthatóvá válunk, a kérdésem is, legyen az akár egy anonim oldalon feltett. Tudom hogy ez már egy abszurd forgatókönyv elvégre is kinek fájna a foga gyk-n feltett kérdéseimre. Most csak a tudatalattim fejtegetésével foglalkozom. Ha már választ nem kaptam a kérdésemre, és van idő írni, gondolkodni. Remélem elfogadhatónak ítéled meg a “kötözködés. És nem nagyobb hólabdát görgetünk előre.
tegnap 22:08
 22/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs benne logikai hiba, mivel a kérdésben nem a kapcsolati státuszon van a hangsúly, hanem azon, hogy egy bizonyos nő úgymond "ízlését" akarod összevetni más nőkével. Tehát a kérdés szempontjából mindegy, hogy ezzel a nővel milyen kapcsolatban vagy, a feleséged-e, vagy a barátnőd, esetleg a szomszédod. A lényeg az, hogy egy konkrét személyt állítasz szembe más személyekkel.
tegnap 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nem állítottam, hogy több nő kerülne az ágyadba, vagy hogy megcsalnád a feleségedet, vagy nyitott házasságban lennél, hiszen ha így lenne akkor lenne összehasonlítási alapod és nem kellett volna itt megkérdezned.
tegnap 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Ezért is nem neveztem meg. Összevetni, szembeállítani. Ezek már elfogadható szavak. Ne nem ezeket használtad (vagy más) az általad ajánlott mondatban. Ne mosd össze a témámat az elemzésemmel kezeld külön. Ha a korábbi mondatról van szó szerintem logikai hibát tartalmaz ami a magyarázatommal érthető hogy miért az. Az új írásban felvázolt mondatok (22-es) azzal egyet értek. Nem neveztem meg a feleségem mert a kérdés szempontjából nem volt fontos. Egyesek helyes értelmezéséhez elkerülhetetlen. Ezen már túl vagyunk. A az utóbbi válaszoddal nincs bajom. Csak hogy az nem egyezik az ajánlott mondattal. Ha azt mondod nem fontos a személy az azt is jelenti egyben hogy nem baj ha nincs benne a mondatban. Korábban azt mondod a mondatoddal hiányzik belőle. Ellentét. Túl van tárgyalva… Kezd későre járni.
tegnap 22:21
 25/29 A kérdező kommentje:
A más nőket én állítom, én szólítom meg a kérdésemmel. Nem valódi megcsalásról beszélünk. Most csak elméleti, eszmefuttatás zajlik. Ez már nem a témáhozbkapcsolódik. Csak elmondtam hogy hogyan működött az agyam a kérdés megírása közben. És továbbra sem vagyok nő, mint az a feltételezés szerint zajlott. 😂
tegnap 22:24
 26/29 anonim ***** válasza:
A kérdés szempontjából nem a személy nem fontos, hanem az hogy milyen kapcsolat van köztetek. Azért írtam, hogy nevezhetjük feleségnek, barátnőnek, szomszédnak, csak legyen benn a kérdésben, hogy kire vonatkozik, hogy kivel akarod összevetni a "más nőket".
tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
De nem akartam összevetni. Hol láttál olyat a kérdésben hogy neked jobban ízlik mint a meg nem nevezett feleségemnek. Vagy hogy te hányasra értékeled stb… Csak meg akartam hallgatni a más nők saját tapasztalatait. És már ezt is szűkítve azokra a más nőkre akiknek szintén nem ízlik (most megnezevezem) a párjuk barátjuk, férjük - a szomszéd - előváladéka, most (szintén megnevezem) mint a mi esetünkben a feleségemnek. Független saját véleményekre voltam kíváncsi más tapasztalatairól a leszűkített metszetben. A kérdésnek nem része az összehasonlítás elvégzése, azt elvégzem magamban. A válaszok feldolgozását. Na de hagyjuk, kezdünk összemosni mindent mindennel.
tegnap 22:38
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem írtam sehol, hogy bárkinek bármi jobban ízlene, mint a feleségednek, ízlést írtam, azt is idézőjelben, illetve az ízlések összevetését.
tegnap 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Engedd el
tegnap 23:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!