Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más nő sem szereti az előválad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő sem szereti az előváladék ízét orál közben?

Figyelt kérdés
tegnap 19:51
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

10: Na és milyen formában szerepelhetne a feleségem a kérdésben?


Más felesége sem szereti az előváladékot? Akkor kizárom a nem férjezett nőket.

Más előváladékát sem szereti a felesége?

Más felesége szereti az előváladékom?


Nem tartottam fontosnak hogy zárójelbe odategyem a feleségem.


Mint a kérdést feltevő visszaolvasva a saját személyemből értelmesnek tűnt a kérdés.

Más szemével a kérdésem nem olvastam. Nem gonsoltam volna hogy probléma lesz belőle.

De amint érzékeltem hogy más válasz érkezett a kiírásomra ezt jeleztem.

Ennél többet nem hiszem hogy tehettem. De most hogy felhívtátok a figyelmem a félreérthetőségre, akkor elfogadom. A kérdésem könnyen félreérthető az olvasó nézőpontjából. Tekints rá mostantól mint “javítva” merthogy a kiírás nem módosítható. A korábbi válaszoló remélem nem érzi úgy hogy “beleszálltam” nem ez volt a szándékom. Még ha szükséges is a felismeréshez. Azt hiszem nagyon messze elszaladtunk az eredeti témától. A kérdésem elengedem.. További szép estét kívánok.

tegnap 21:09
 12/29 anonim ***** válasza:
nekem nincs előváladékom válassz engem ;) nem mindenkinek van
tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Például így szerepelhet benne: Más nő sem szereti az előváladék ízét orál közben, vagy csak az én feleségem?

És így nem zárod ki a nem férjezett nőket sem.

Neked is további szép estét.

tegnap 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Ne hogy azt mondjátok hogy a 12-es is a félreérthetőség jegyében válaszolt. -.-

Vagy az egyes…

tegnap 21:38
 15/29 A kérdező kommentje:

13: Na hát ebbe a megfogalmazásban annyi kapaszkodó van amibe beleköthetnék, hogy el se kezdem.

Egyezzünk meg abban hogy az “Este szép.”

tegnap 21:40
 16/29 anonim ***** válasza:

" Más nő sem szereti az előváladék ízét orál közben? "

Más nö se, ez azt jelenti hogy te is az vagy.

Ne vitatkozz mert hülyén tetted fel a kérdést.

tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Kíváncsivá tettél, ha olyan sok minden van amibe beleköthetsz, akkor írj egy párat.
tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
16: Ahogy a feleségem hiányát nem látjátok bele a megfogalmazásba, ugyan úgy csak ellentétes iránnyal képzelitek oda hogy én nő vagyok. Pedig nem írtam oda. A rejtett alany meg a feleségem. Ti meg a rejtett alanyt én nekem képzelitek mint ha én is nő lennék. Eleget magyaráztam az álláspontomat. A kérdés alatti válaszokkal olvasva aki nem érti a kérdést… Az már nem az én problémám.
tegnap 21:46
 19/29 A kérdező kommentje:
17: Csak a te kedvedért: A legnagyobb hiba amit ebben a mondat összetételben felfedezni vélek nem nyelvtani, hanem logikai. Hogyan is használhatnám minden más nőt, a feleségemmel egy ilyen intim pillanatban összeresztve mint az előváladékom, vagy mint azexuális aktus ami egy kifejezetten belsőséges pillanat két ember között. Szóval egyrészről van az a mérhetetlen nyitottság, ami minden mád nőt jelent, és van egyfajta zártság amit a házasság intézménye, két ember “szent” szövetsége jelent. Szerintem ebben a formában nagyobb hibát jelent a megfogalmazásod mint a saját a kérdés megírása közben. De remélem mindenki látja, hogy már nem a témáról beszélünk, inkább csak filozofálgatunk. Legalább is én biztosan. Akinek baja van, vagy úgy érzi rabolom az idejét, az most váltson másik kérdésre. A választ csak a 17-es válaszolónak írtam, mert értékelem a segítő szándékod.
tegnap 21:53
 20/29 anonim ***** válasza:
Egyelőre a kérdés lényegéhez nem jutottunk közelebb. Én még mindig nem tudom, hogy milyen íze van, amit egyesek nem szeretnek. A sperma íze egyértelmű, de az előváladék... Tényleg, a spermát szereti a feleséged?
tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!