Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más nő sem szereti az előválad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő sem szereti az előváladék ízét orál közben?

Figyelt kérdés
ma 19:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Milyen íze van? Én a sajátomat le szoktam nyalogatni a makkomról farokverés közben, de szerintem csak síkos, ragacsos. Olyan mennyiségben nem érzem, hogy különösebb íze lenne.
ma 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%
Én szeretem. Vagy amikor nem nyúlok a farkához, esetleg csak kézzel csinálom és látom, hogy elkezd belőle folyni 1-1 csepp, mindig lenyalom. Szeretem is, őt pedig ez felizgatja mégjobban.
ma 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kettes, biztos vagy benne hogy a válaszod a kérdésemre releváns? Ha csak nem kóstoltat meg veled a sajátomat, hogy számodra milyen, máshogy nem igazán tudom a válaszod miben segít nekem. Minden esetre örülök hogy megfelelő a szexuális életed.
ma 20:10
 4/22 anonim ***** válasza:
34%
#3: nem értelek. Azt kérdezted, hogy “más nő sem szereti az előváladék ízét orál közben?” Erre válaszoltam, hogy én szeretem. Sőt, annyira szeretem, hogy ha csak kézzel csinálom neki, és jön előváladék, azt lenyalom. Mit nem értesz ezen? A kérdésedre válaszoltam…
ma 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
A “sem” szócska arra hivatott, hogy kizárja azokat a nőket a válaszadók közül akik szeretik. Előtérbe helyezve azokatba nőket akiknek problémájuk van orál közben az előváladékkal. Elsősorban az ő tálasztalataikra kellett volna kíváncsi, és esetleges megoldásokra hogy változtattak ezen. Félreértés ne essék, nincs bajom veled, csak szerintem nem a kérdésemre válaszoltál. Ezek szerint félreérthető a kérdésem. Vagy csak tudat alatt dicsekedni szerettél volna kicsit. Ha már ennyire félrement a kérdésem, nem bánom, azt is szabad. Még úgy sem érkezett hasznosítható válasz..
ma 20:18
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
Akkor úgy kellett volna feltenned a kérdést, hogy “van még rajtam kívül aki nem szereti blabla…?” Igen, félreérthető volt, és nem, nem dicsekedni akartam. Mégis miért kéne dicsekednem egy anonim oldalon ilyenről?
ma 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
6: Férfi vagyok. Nem kell, csak sokan nem tudják kihagyni a lehetőséget ha önfényezésre látnak lehetőséget. Van aki ego növelésre használja az oldalt.
ma 20:25
 8/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, a "sem" szócska egyáltalán nem arra hivatott, hogy bárkit is kizárjon, vagy előtérbe helyezzen valakiket mással szemben. Ellenben a "más nő sem szereti" kifejezés viszont arra utal, hogy te is nő vagy, viszont a hetes válaszod ezt cáfolja. Szóval meg kellene tanulnod helyesen használni a szavakat.
ma 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
8: Nem értek veled egyet. Férfiként mint nővel házasodott ember, szerintem használhatom ebben a formában a kifejezést. Nős férfiként szerintem megfelelő kontextusban használtam. A feleségemre gondolva fogalmaztam a kérdésem és így van értelme a szóhasználatnak. Ha nem értesz velem egyet, akkor nem értünk egyet.
ma 20:54
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha a kérdésedben szerepelne a feleséged, akkor használtad volna helyesen, de így csak a kérdés feltevőjére utal. És mivel itt senki sem gondolatolvasó, ezért nem tudhatjuk, hogy mire vagy kire gondolva fogalmaztad meg a kérdésedet.
ma 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!