Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakori szexuális frusztráció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori szexuális frusztráció miatt ti szakítanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


barátnőm és én 2 éve vagyunk együtt. Szexkapcsolatnak indult, majd egymásba szerettünk. Érzelmileg mindent megkapok tőle amire egy férfi vágyhat. Most jön a DE! sajnos a szexuális libidónk között óriási különbség van, ami miatt nekem nagyon gyakori szexuális frusztrációm van, ami miatt gyakran viták/veszekedések vannak közöttünk. Kérlek, ne vádoljatok meg azzal, hogy nekem csak a szex a fontos, egyáltalán nem erről van szó. Egyszerűen Én úgy működöm, hogy ha nincs megfelelő mennyiségű és minőségű szex, nagyon frusztrált vagyok. :(

Sokszor próbáltunk róla beszélni, de egyszerűen egy bizonyos pontnál nem jutunk tovább, mert ha nekem nem elég az amit nyújtani tud, miért vagyok vele... (kérdezi)

Hozzáteszem, nem arról van szó, hogy én napi 3-4x csinálnám, hanem szimplán arról, hogy érezzem azt a fajta szabadságot -vagy hogy nevezzem-, hogy tudom, bármikor kezdeményezhetek és 90% hogy nem fog vsiszautasítani. Sajnos, sokszor már nem is kezdeményezek, mert ami nekem 90%-nál lenne jó, az kb 50-60%. Tehát az esetek többségében 50-60% hogy nem utasít vissza, 40-50, hogy igen pl. fárdatság, nincs kedv, stb.

Nem egy érzéketlen tuskó vagyok, de ez már rányomja a bélyegét a hangulati állapotomra.

Tehát mégegyszer: még csak azt se mondhatom, hogy minden második alkalommal visszautasít, de kb olyan minden harmadik alkalommal valamilyen oknál fogva és ez nekem kicsit gyakori/rossz arány.

Kérdésem annyi, hogy a libidó különbség és a fentiek miatt ti fontolóra vennétek a szakítást? Szeretjük egymást, csak hosszú távon szerintem ez nekem elégedetlenséget szül. :(


Én férfi 31, ő nő 28.


Kérlek, nemet és kort is írjatok. Köszi



ma 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy érzéketlen tuskó, mert ezzel a világon minden ember így van! A libidókülönbség, a szexuális kielégületlenség frusztrációt okoz, ami viták sorozatához, majd szakításhoz vezet. A szexuális vágy pont annyira elemi vágy mint az étel-ital-alvás.

Ha még nincs gyerek, közös vagyon akkor inkább most gondoljátok át a jövőtöket, mintsem később amikor már több a kötöttség. Ez az állapot magától nem fog javulni - az együttlétek száma csökkenni fog még ennél is jobban. Gondolj bele, ha ez van most 2 év után, akkor mi lesz 10 év múlva? Akarnál egy olyan kapcsolatban élni ahol heti-kétheti 1x van szex, boldognak éreznéd magad?

ma 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kapcsolat egyik alap pillére a szex, fontos a közel hasonló libidó, ha ilyen sokszor visszautasítanak önbizalomvesztés is lesz belőle, nem csak konfliktus. Hosszú távon pedig várható a még kevesebb szex, ami megcsaláshoz vezet. Még akkor is, ha szereted a párod. Nálunk pont fordítva volt, a férjem libidója volt jelentősen kisebb, leéltem vele így egy életet,nem csaltam meg, de ha újra kezdhetném, mást keresnék fiatalon. Mondom ezt úgy, hogy ennek ellenére nagyon szeretem és az élet minden más területén nagyon jó társ. 52/nő
ma 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérlek, ne húzd tovább az idejét. Szerinted 28 évesen nem a jövendőbeli gyerekeinek apjával kellene foglalkozni? Ő sem lesz örökké fiatal.


Valóban nem beszélni kell róla, hanem mondjuk ha kellően felizgulna egy nő egy férfira, akkor akarna szexet. Erről nem beszélgetni kell, hogy te mennyiszer akarod, hanem úgy kellett volna kezelned őt, hogy akarja a szexet, mert annyira férfias vagy. Persze, igen, lehet hogy soha senki nem hozna belőle elő többet, de szerintem ez a darabszámos számonkérés nem arra utal, hogy annyira megkongatnád benne a harangokat.


Szerintem nem érdemes együtt lenni, mert úgy is elégedetlen leszel, mindig.

ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!