Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan bírjam tovább?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírjam tovább?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben max 5perc és elmegyek, sajnos a második menet is ugyan rövid időtartalmu...

Régebben sosem volt evvel gond, ha el is mentem gyorsan a második menet tartott ameddig a másik fél nem jutott a csúcsra és csak utána mentem én is el.

Próbáltam már azt is hogy előtte önkielégítek, de igazán az sem segít, se az hogy probálom elterelni a gondolataimat..

És ez nagyon frusztrál, mert szeretem a barátnőm, és szeretném hogy ő is élvezd a dolgot.

Mert ugye neki se ugyanaz ha én kézzel vagy esetleg szájjal juttatom el a csúcsra.

Az még se a farkam...

31F



ma 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálkozz...
ma 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Maszturbálj kevesebbet
ma 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!