Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, sose gondoltál rá, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, sose gondoltál rá, hogy teszteld heteró vagy-e tényleg?

Figyelt kérdés

Egy haveromról tudjuk, hogy bi. Aztán egyszer beszélgettem vele erről. Azt mondta ő tutira vette a heteróságát. Aztán egyszer részegen mégis egy srácnak hagyta, hogy orálisan kényeztesse. Ezekután rájött fiúval is izgatja.


Szóval ti sose gondoltatok "tesztre"? Mármint hogy azért kipróbálni hogy tudjam teljesen nem izgat? Szerintem nekem fel se tudna állni hiába lenne ott egy srác és sz-pná. Mivel srác nem állna. De közbe most bennem van a félelem. Mi van ha mégis? Agyalok, hogy tegyek próbát?


ma 11:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja nagyon kevés, kb az emberiség 70%-a
ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem. Mindig tudtam hogy bi vagyok, imádom a péniszt:)
ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha már tetsztelgeted akkor baj van. Aki tök heteró annak nincs ezen mit tesztelni. Részegen sem. Hozzám nyúlna részegen egy pasi akkor eltörném az orrát.
ma 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én nem gondoltam ezt tesztelgetni, mivel már volt benne részem, tudom, hogy jó. De ha szeretnéd, téged szívesen letesztellek!
ma 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Milyen sok agresszív ember van itt, elképesztő!

Nem kell rögtön ütni, bár akik ilyeneket írnak elég kevés tolerancia szorult beléjük, az IQ-ról nem is beszélve, sajnos kevés emberrel lehet ezt normálisan megbeszélni.


Szerimtem a legtöbb fiú gondol ilyesmire,csak pont az ilyen nagyarcú homofób bunkók miatt nem merik elmondani.


Részt vettem mindkét oldalon:

Érdekelt,kipróbáltam és olyan is volt aki nem tudta rólam és bepróbálkozott.Mivel a lányok jobban izgatnak,értelmesen megbeszéltük mi fér bele és mi nem.Ennyi!


Nem kell ebből ekkora ügyet csinálni!

ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom a melegekkel, nem tehetnek róla.

De én nem tudnék sehogy lenni férfival az biztos.

ma 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!