Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van itt olyan lány/nő, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány/nő, aki világ életében úgy gondolta, hogy ő teljes mértékben hetero, aztán történt valami, és elkezdett kíváncsi lenni, majd kipróbálta nővel is a szexet?

Figyelt kérdés
Érdekelne a tapasztalat, mert most én ilyesmin megyek keresztül
2021. aug. 6. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
2021. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Csatlakozom a klubhoz! ;)

26N

2021. aug. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Igen, kipróbáltam. Játéknak nagyon jó, de mindenképp kell egy pasi.
2021. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen, sokakban egy idő múlva hullik le a gátlás, a tudatos blokk és kezdik el felfedezni magukat, mernek nyit a saját nemük irányába.
2021. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgettem egyszer egy ilyen nővel, 35 körül járhatott, 2 gyerek, férj, kívülről látszólag teljesen átlagos élet. Azt mondta, hogy olyan 30 körül kezdett rájönni, hogy a pasikkal szemben érzett gyenge érdeklődése amiatt van, mert valójában inkább a nők tetszenek neki. Tőlem barátságot akart "extrákkal" de nekem nem nagyon tetszett, hogy hétköznap meg a pasijával éli a kirakat életét.

Aztán egy év múlva újra összefutottam vele és mesélte, elvált, azóta van barátnője is.

N

2021. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 *Felhasználói név ***** válasza:
100%

Rengetegen vannak -én is- akik miután teret engedtek ennek, nem akarnak visszatérni. Szerintem akinek ez megfordul a fejében, ott sanszos, hogy akkor fog “hazaérni”, mikor végre kipróbálhatta.

Persze nem azt mondtam hogy kivétel nélkül így van , csak még mielőtt kötekedhetnéke lenne valakinek☺️

2021. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

Én is moat is heterónak gondolom és vallom magam, mert 100%-ban férfiakhoz vonzódom. Viszont mindig is zárkózott típus voltam, nehezem ment az ismerkedés, a párkapcsolataim pedig általában katasztrófálisan végződnek. Ebben én is hibás vagyok, mert nagyon nehezen jövök ki bárkivel is. Ráadásul 2 éve volt egy súlyos munkahelyi balesetem is, így még kevésebb esélyem van az ismerkedésre, nagyon-nagyon ritkán kapok meg olyan férfiakat, akikhez vonzódom is. Így eljutottam arra a pontra, hogy le💩-om, hogy nő vagy férfi kényeztet, csak ne legyen bűnronda és ne akarjam lehányni szex közben az illetőt. 35 évesen voltam először nővel és azóta többször is, de még mindig nem érzem magam sem leszbikusnak, sem biszexnek. Én nem is szoktam hozzáérni nőkhöz, csak ők elégítenek ki engem, aztán mindenki megy a dolgára. De ha tehetném, csak férfiakkal lennék.

37/N

2021. aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Utolsó... hát nem vagy semmi :D
2021. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
Kb 22 éves koromig gondoltam magam heterónak, csak fiúkba/férfiakba voltam "szerelmes" (inkább tinikori vonzalom), de barátom sosem volt. Aztán egyszer azt álmodtam, hogy egy lánnyal szexelek és sokkal jobban felizgatott a dolog, mint bármelyik addigi heteró fantáziám. Rájöttem, hogy egyébként is megnéztem gyerekkorom óta a nőket, hozzájuk is vonzódok. Ettől függetlenül szerelmes (eddig legalábbis) csak férfiba voltam, 23 évesen lett először barátom, jelenleg is vele vagyok, nőkkel semmilyen kapcsolatom nem volt. A "heteró szexszel" nincs semmi problémám, a való életben ez is ugyanolyan izgató és kielégítő számomra, mint a nőkkel való szex a fantáziámban. Jelen pillanatban boldog lennék, ha a párommal élném le az életem, de ha végül nem így alakul, akkor nem állítom 100%-osan, hogy sosem lesz (legalább szexuális) kapcsolatom nőkkel.
2021. aug. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!