Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha a párom minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom minden érintésemre felizgul ?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, több mint 10 éve élek a párommal. Esténként a TV előtt ha összebujunk és simogatni kezdem (bárhol) szinte azonnal felizgul és próbálkozni kezd. Egyébként is jóval gyakrabban igényelné a szexet mint én. Mit tegyek ?

ma 08:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Én szingli pasi vagyok,s én is ilyen vagyok egy nővel meg az eddigi partnereimmel!


Szerintem örülj neki,hiszen sok nő csak vágyik ilyen pasira,kapcsolatra!


Ha többszőr igényli a sexet,mint Te,az miért baj?


Nem kívánod már a párod,vagy nem tud olyan szintre húzni,hogy Te is kívánd?

ma 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
55%
Örülj neki, hogy ennyire kíván.
ma 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
27%
Biztos unalmas darab, mert nem kihívás. Eltaláltam?
ma 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mi ezzel a problémád?
ma 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 menta34 ***** válasza:
54%

Kérdező értünk értünk, csak te is értsd meg, hogy ha akarsz egy másfél órás összebújást a tv előtt, ő meg kanos akkor két verzió van:


A) másfél órát próbálkozik, szóval se neked nem lesz jó se neki

B) lenyugtatod 10 perc alatt, majd neki is és neked is jó lesz


És ne értsd félre, nem kell (mindig) d*gni vele... Van kezed, szád, de kb. az is jó tud lenni köztes verzióra ha te csak ott vagy, mondjuk biztatod és magának csinálja meg :D

ma 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Miért kell minden MAGYAR srácnak/fiúnak/pasinak állandóan kanosnak lennie meg kanoskodnia??

☹️

Ez minden nem kanoskodó embernek rossz. Nőnek nyilván azért, mert másról sem szól már az élet. Férfinak meg azért, mert már előre sokszorosan el lesz ítélve.

ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%

Nőknét igényeltem mindennap nap a szexet. Sőt!

Ha összebújtunk egy filmet nem bírtunk végig nézni úgy, hogy ne lett volna szex, vagy bármi testiség.

Miért? Mert kívántam a páromat, izgatott minden értelemben.

Olyan szinten működött a kémia, hogy elég volt egy nézés, egy érintés és már szex is lett a vége.

Bár mi mezelenül néztük a tv-t, meztelenül aludtunk,mikor otthon voltunk alig ruhába voltunk.

Meg mertük élni az intimitást és a szexet is.

Sok kapcsolatban ez sajnos nem megy.

ma 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, neked macska való, nem pasi.
ma 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hogy fel vannak háborodva az emberek azon ha valaki nem akar egyfolytában szexelni. "Neked macska való"


Ha ezt nem képes felfogni a párod és egyfolytában próbálkozik hiába mondod hogy nem akkor ott nagy baj van.


Egy párkapcsolat nem csak a szexről szól, az csak egy része. Ha az egyik egyfolytában akarja ne a másik legyen már a hibás ha ő még nem. Ez nem a vonzalom hiányát jelenti, inkább csak azt hogy többet akar mint szex.


Beszélj vele, ha nem akkor hagyd mert nem is akar változni, megérteni téged meg annyira sem.

ma 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!