Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalatok swinger clubbal?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok swinger clubbal? Mi van, ha a szex része nem érdekel és csak a feleségemet szeretném látni?

Figyelt kérdés

Igazából a kérdés pontosan arra vonatkozik, hogy szeretném látni, ahogy a feleségemet valaki megszopatja. Futólag már beszéltünk róla, de semmi konkrétról még. Nem tudom, hogy egyáltlaán mennyire "erőltessem". Ő szexelni semmiképpen nem szeretne, és az nem is izgat egyikőnket sem, mármint az, hogy más megdugja, de én megnézném ahogy valakit leszop. Swinger clubokba, vagy ilyen helyen van olyan "lehetőség" hogy "csak" ebbe mennénk bele? Én nem is akarnék csatlakozni, max nézném vagy csak Ő menne.


Vagy ezeken a helyeken mindenki a dugás miatt megy?



ma 13:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell ehhez swinger, írj rám, és megoldjuk. ;)
ma 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
44%
11: Mily nemes önfeláldozó is az ember. Betonozni is jössz? 😅
ma 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Erről van szó... Swingerben látja a felhozatalt, ha kedvet kap hozzá elfogadja a közeledést de ha nem akarja, akkor is egyszerűen visszautasíthatja. Szóval sokkal egyszerűbb, mint privátban egyezkedni valakivel, akit sose láttunk még, aztán élőben vagy bejön vagy nem.
ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!